23 червня 2019 09:54
35

Караваев перейдет в "Динамо"

Как стало известно "Динамомании", в ближайшие дни будет оформлен переход правого крайнего луганской "Зари" и сборной Украины Александра Караваева в "Динамо".


До 2017-го года 27-летний футболист был на контракте у "Шахтера", однако за первую команду горняков так и не провел ни одного матча.


Александр на правах аренды защищал цвета "Севастополя" (2012 - 2014), "Зари" (2014-2016) и "Фенербахче" (2017). В 2017-м году стал полноценным игроком луганского клуба.


В прошлом сезоне Караваев сыграл за "Зарю" в 38-ми матчах во всех турнирах и забил 10 мячей. За сборную Украины провел 22 игры и отметился одним голом.

А чому тут всі впевнені ,що це заміна Кендзьорі?Караваєв може і в з права в атаці пограти.Можливо на заміну Циганкову?Це суто як теорія...
Сильнее Кендзеры. Ребята, вы в адеквате кто говорит что он на подмену? Того поляка в шею надо гнать с ДК!!!
Самое интересное(если перейдет) ,сможет ли он реально усилить команду. Одно дело свои(воспитанники), которых можно выпускать на игры УПЛ для роста. Другое дело покупать 27 летнего игрока . И тем самым закрывать дорогу молодёжи (если только поляки не уходит).И как же слова ИМС и гк о своей моложе и векторе их
Для лавочки на подмену поляку пойдет, раз Тимчика отдали, то этого пусть дают в обратном направлении, а то Кравченко это совсем шлак, надо отпускать из команды.
Профессионал высокого уровня.
Никогда не думал, что такое напишу, но лучше бы в Генк, чем к нам. Нам с картофаном 2 сезона в ЛЕ светит, а с Генком хотя-бы в ЛЧ сыграл. Если бы не Цыганков, то вообще бы даже в квалификацию ЛЧ не попали бы на этот сезон.
Сховати
Немного продолжу. Самый лучший период 27-30 лет, когда еще и скорость есть, и уже опыта достаточно.
Первый вариант - провести это время в Европе и ЛЧ, куда-то выше середняка топ-лиг уже вряд-ли можно будет перейти, но и это уже само по себе довольно хорошо.
Второй вариант - 2 сезона на банке у хацкевича и 10-15 матчей за сезон, плохая форма и как следствие посредственные выступления за сборную, после двух сезонов с хацкевичем и возможно некоторое время с тем, кто после него, и в 30 лет - аренда в Зарю с правом выкупа через сезон, и окончание карьеры в той же Заре.
Как по мне, то для наших "темных времен" и Кендзеры с Кравченко будет достаточно, а Караваеву лучше бы по пути Малиновского пойти.
Кендзьора не має мотивації. Це добре видно по ньому. Добре би було його продати.
Сховати
Rustam, не согласен с Вами. Кендзера, большой профессионал. Никогда не видел, чтобы ему не хватало мотивации. В каждом матче отдаётся игре полностью.
Угадайте кто у него агент?
https://www.transfermarkt.com/prostar/beraterfirma/berater/3703
Ця новина з'явилася днів 3- 4 тому. Навіть представники Зорі давав комент про це ! А тут ,як завжди через три дні тільки додумалися написати. Видно
Що скорість- це друге Я сайту!! І взагалі сайт розчаровує : новини із суттєвим запізненням( це я про футбольні, бо про всяких морозючок пишуть минута В минуту,скоро ще прямі ефіри для неї будуть запускати),в статтях помилка на помилці аж смішно,але то таке.....
Сховати
Фанат, скорість - в статтях помилка на помилці, сказав еталон правопису
Сховати
Дима, в словник подивись, а потім зауваження роби. Там є слово "скорість"
Дима, це лише мій коментар,а не новина на сайті,різницю "уловлюєш "? Бачу що ні! Їж горіхи може допоможе .А потом пиши про еталони. Але то таке....
Сховати
Dmytro, так, є таке слово, але вживається воно в іншому контексті. стосовно певної дії має вживатися - швидко, бо скоро бігати неможливо, а можна тільки швидко бігати. так само і новини можна швидко публікувати, а не скоро.

Фанат, який ти кумедний! :) це виглядає дуже комічно, коли людина роблячи зауваження стосовно помилок, сама допускає помилки, "уловлюєш". бачу що ні. але то таке... граматєй

Сховати
Дима, ГраматЕЙ слідкуй за своєю орфографією ,а потом пиши? Але все таки горіхи тобі не завадили б! Але то таке....
Сховати
Фанат, ахахахах, я подивлюсь ти сам як горіх! :) по перше - в українській мові немає такого слова - граматей! по друге, ти знову обдєлався, вказуючи на мою орфографію знову допустив помилки, бо не знаєш як правильно пишиться слово грамОтій, "потом" пишеться через "і" (потім). по третє, замість того шоб вказувати людям на їх помилки і роздавати поради що їм їсти, краще б почитав книжок, більше толку було б, клоун
Сховати
Дима, ОЛЕНЬ, я процитував тебе ,но бачу ніяк до тебе не доходить,"Чехол" він Африці Чехол. Ну то таке...В мене все,"єхай на х...."
Сховати
Фанат, бгигиги, яке ти тупе! якщо ти хотів мене процитувати, то мав зробити це дослівно, тоді б це було цитування. а так ти знову обісрався, показав що не розумієш значення слів, якими оперуєш і саме тому в тебе все! а туди, куди ти мене відправив, я не доберусь, бо ти звідти не злазиш
Игр много. Всем хватит. И Кендзере, и Караваеву. В конце сезона на Томаша грустно было смотреть, выжали, как лимон. Плюс к поляку имеется интерес. Почему бы и не продать через сезон, при поступлении серьезного предложения.
Сховати
Beliy, згоден,Кендзьорі заміна потрібна. А Караваєв у збірній виглядав досить непогано. Думаю, що пару років зможе приносити користь Динамо.