19 лютого 2002 18:59

Хет-трик украинского юноши. Украина (1987 г.р.) - Эстония (1987 г.р.) 8:0

Під час останнього матчу української юнацької збірної в Ризі, де з 11 по 15 лютого проходив Кубок Президента Латвії, нападаючий нашої команди Микола Сироткин забив у ворота естонської команди три м'ячі. Підопічні Віктора Кащея перемогли у цьому матчі - 8:0.

Українська збірна виступала у такому складі: Сямин (Рибка, 36), Ремезовський, Олищук, Іваненко (Каплюченко, 36), Висоцький (Степанець, 36), Кохтюк, Дорош (Цимбал, 36), Кравченко, Олийник (Старецький, 36), Сахнюк (Діордіца, 36), Сироткин.

Голи на рахунку Сахнюка (7 хвилина), Олийника (12 хвилина), Кравченка (14 хвилина), Сироткина (28, 34, 40 хвилини), Діордіци (53 хвилина) та Ремезовського (67 хвилина).

Микола Сироткин став кращим бомбардиром нашої збірної, на його рахунку чотири м'ячі. Три голи у ворота українських суперників провів Костянтин Кравченко.