22. Мартинов Юрій нападаючий 29.11.86 "Чайка" Вишгород
23. Корольков Володимир нападаючий 31.01.86 "Шахтар" Донецьк
24. Барабаш Олексій нападаючий 27.01.86 "Зміна" Київ
25. Сорока Микита нападаючий 10.09.86 "Динамо" Київ

У першому товариському матчі збірна грала з командою "Борисфен", що виставила на гру виключно футболістів 1985 року народження. Матч проходив 9 лютого у динамівському манежі і завершився мінімальною перемогою підопічних Валентина Луценка - 1:0.

Збірна виступала в такому складі: Копил (Ленько, 46), Павленко, Халявка, Качан, Антонюк, Титарчук, Кантурак, Бєлолюбський (Милько, 46), Сорока, Мартинов (Комар, 46), Барабаш.

Гол на рахунку Ігоря Комара (70 хвилина). Суперник юнацької збірної на 75-й хвилині не реалізував пенальті.

10 лютого збірна з рахунком 1:4 поступилися клубові другої ліги з Ірпеня "Нафкомакадемія".

Збірна виступала у такому складі: Копил, Яценко, Чигиринський, Луценко (Андрейчак, 46), Климюк, Патула, Єрмак (Милько, 46), Корольков (Зарицкий, 46), Маковейчук, Ярошенко, Комар.

У складі збірної гол на 27-й хвилині забив Костянтин Ярошенко.

А 11 лютого команда Валентина Луценка знову зустрілися з бориспільським "Борисфеном", який цього разу виставив своєрідну збірну клубу з гравців 1983, 1984 та 1985 років народження. Нічия - 1:1.

Склад збірної: Ленько, Чигиринський, Качан (Павленко, 46), Климюк, Єрмак, Патула (Бєлолюбський, 46), Антонюк, Корольков (Зарицкий, 46), Милько (Сорока, 46), Кантурак (Яценко, 46), Титарчук.

Поєдинок завершився у нічию - 0:0.

Нічиєю - 1:1 - закінчився 12 лютого й четвертий товариський поєдинок збірної, суперником у якому була третя команда "Динамо". Гол у ворота господарів на 36-й хвилині провів зі штрафного, Костянтин Ярошенко.

Збірна вийшла на штучний газон у такому складі: Копил (Ленько, 46), Качан, Чигиринський, Антонюк, Яценко, Бєлолюбський, Єрмак, Татарчук (Корольков, 60), Ярошенко (Милько, 70), Маковейчук, Комар (Шаєнко, 55).