15 лютого 2002 21:08

Украинские юноши стали вторыми на Кубке Президента Латвии

Юнацька збірна України, складена з гравців 1987 років народження, завоювала срібні медалі на Кубку Президента Латвії у Ризі. В останній день змагань підопічні Віктора Кащея перемогли команду Естонії - 7:0, перша збірна Латвії програла збірній Литви - 0:2, а переможець Кубку збірна Росії взяла гору над другою командою Латвії - 7:1. Таким чином, турнірна таблиця турніру набула такого вигляду:

6. Естонія 5 1 0 4 4:20 3

12 лютого у другому турі розіграшу Кубку Президента Латвії, збірна України, складена з гравців 1987 років народження, зіграла внічию - 0:0 із збірною Литви.

Склад української команди в цьому матчі: Рибка, Ремезовський, Олищук, Іваненко, Писоцький, Дорош, Мороз, Кравченко, Сахнюк, Степанець, Сиротин.

У третьому турі, 13 лютого, українські юнаки поступилися збірній Росії - 0:2.

Наша збірна провела зустріч у такому складі: Сямин, Ремезовський (Дорош, 36), Каплюченко, Іваненко, Писоцький (Сахнюк, 36), Старецький, Кохтюк, Кравченко, Олійник, Цимбал (Сиротин, 36), Діордіца

У передостанньому турі українські юнаки зіграли в нічию - 3:3 з першою командою Латвії.

Склад нашої збірної: Рибка, Кохтюк, Іваненко, Висоцький (Мороз, 40), Кравченко, Ремезовський, Дорош, Каплюченко, Сахнюк, Олійник, Сиротин (Старецький, 55). Голи на рахунку Романа Дороша (33 хвилина) та Костянтина Кравченко (34 та 61 хвилини). Слід відзначити, що по ходу зустрічі наші юнаки програвали 0:3.