3 вересня 2023 21:52
4

Найгірший у складі "Арсеналу". Названо оцінку Зінченка за матч з МЮ

3 вересня відбувся матч 4-го туру АПЛ між клубами «Арсенал» та «Манчестер Юнайтед». Гра завершилася з рахунком 3:1 на користь «канонірів».

Український футболіст господарів Олександр Зінченко вперше з травня вийшов у стартовому складі команди та провів на полі 76 хвилин, після чого був замінений на Такехіро Томіясу.

Після завершення зустрічі статистичний портал WhoScored поставив українцю оцінку в 6.2 балів. Такий показник Олександра є найгіршим серед гравців «Арсеналу» нарівні з Жоржиньо.

Найкращим гравцем поєдинку було визнано Букайо Сака (7.9).

Оцінки WhoScored за матч Арсенал – Манчестер Юнайтед – 3:1

Матч хтось дивився ? Які байдики бити ?
Зіграв не яскраво ,але і без привозів.
Кай і на диво Сака були гірші по матчу.
Якщо Зіна з Мудриком відгрузять 9 вересня пару плюх родоначальникам, то можуть і надалі в АПЛ байдики бити.
как мудрик
динамо машына, краще. Мудрик взагалі не міг нічого зробити, не прийняти, не пробити. Зінченко непогано, особливо в першому таймі, вів атакуючи дії команди - швидкі передачі.
Інше, те що зараз від Олександра чекають набагато більше. Набере форму, буде краще.