28 жовтня 2021 10:06
4

Блогер: "Дублери наочно показали, чому вони мають в "Динамо" обмежену кількість ігрових хвилин"

Блогер Михайло Смоловий продовжує аналізувати матч 1/8 фіналу Кубка України "Маріуполь" - "Динамо" (1:2).

- XG графік

Вже було подумав, що тотальне нехтування грою, суперником, хворілами і тренерами це чисто наше, але ні. Лос-Анджелес Лейкерс програли вночі, маючи по ходу матчу перевагу в 26 (!) очко. У двадцять шість. Проти, мабуть, найгіршої команди в Лізі (0-4 на старті сезону). Цим ЛАЛ перервали 230-матчеву серію перемог, якщо перевага досягала 25 очок, яка тривала 25 (!) лет.

Джеймс Уорті та Роберт Оррі (легенди ЛАЛМИ Буряка та Михайличенка) всі пост-шоу повторювали слово disrespect.

Ось і у мене ідентичні почуття. Подібне можуть собі дозволити колгоспи, але не ми. Тотальна неповага. Соромно вдягати в зал динамівські шорти. Огидно усвідомлювати, що люди можуть так ставитися до своєї роботи.

Не готовий серйозно сприймати аргументи про тонус і втому:

- Динамо виграло боротьбу в першому таймі (59:48), відбори + 8
- Динамо виграло боротьбу у другому таймі (53:38), відбори +5

Тому розмови про судоми, це для відводу очей. Там інше. Там саме концентрація і повага до роботи.

43 втрати у відмінному першому таймі, і 42 втрати у другому. Не критично, критично кількість низьких:

- 2 (Тимчик і Антюх) до перерви
- 9 (!) після перерви

Із заміною Шапаренка у Динамо, як і у Лейкерс ліг ball movement. У нас перестав виходити банальний вихід з оборони.

- 4 передачі за володіння

Тому проблема не в тому, що ноги відмовляли, а що відмовляли мізки в найпростіших ситуаціях. Дублери наочно показали собі і всьому світу, чому вони сидять в Динамо на обмеженій кількості хвилин ігрового часу.

Незрозуміло з якої причини Динамо в другому таймі почало грати в... петрабол (може до Боснії вже хтось готувався ?):

- до перерви 24/6 (атаки / удари) в позиціях і 0 контратак
- після перерви 14/2 в позиціях і 5/3 в контратаках

Хочу персонально там багатьом поставити запитання. А хто сказав, вам дублерам, що ви маєте повноваження на свій толк ставити собі установки на матч? Гаразд, ще там Шапа або Вітя, у них хоча б якийсь авторитет є на тлі діда. Але у вас, що грають від випадку до випадку, десь раз на два-три тижні він звідки?! Або це просто спроба підлизатися до Петракова? - написав Смоловий у своєму телеграм-каналі.

Ну так и с Днепром-1 мы проигрывали центр поля, пока бегали "дублеры". Ожидать чего-то от игроков, уже пару лет как остановившихся в развитии было бы глупо. Очень сомневаюсь, что того-же Шепеля или Андриевского внезапно прорвет. Хочется верить, но увы, предпосылок пока нет
В ДК і основні гравці грають нестабільно ,а про резерв взагалі не доводиться говорити(Набрали атакувальних гравців в міжсезоння з яких 0 вихлопу. Шкуріни,Антюхи, Раміреси і т.п. як на мене гравці ніпрощо. Вітінйо під питанням. Факт лишається фактом - гравці ,які мали підсилити команду - на сьогодні нічого не демонструють.
Согласен! Во втором тайме нас практически возил по газону полуторный состав Марика...