12 сентября 2020 19:06
5
Игорь КЛИМОВСКИЙ: "Задача "Олимпика" - попасть в шестерку"

Післяматчева пресконференція в.о. головного тренера «Олімпіка» Ігоря Климовського:


— Ми готувалися до цієї гри після поразки від «Динамо». Знали, що гра буде непростою, що «Дніпро-1» — команда, яка постійно пресингує, нагнітає та біжить до останньої хвилини. Це було і в цьому матчі. Залишившись вдесятьох, вони весь час бігли, намагались виправити ситуацію. Зі свого боку, ми готувалися, вивчили «Дніпро-1». Гравці виконали те, що ми просили, забили потрібний гол. Після другого голу одразу пропустили зі стандарту – це наша проблема. Забили третій і, вважаю, здобули заслужену перемогу. Ще раз скажу, що «Дніпро-1» добре грав, вдесятьох намагалися виправити, але ми виявилися сильнішими.


— Як адаптувалися у команді гравці, що прийшли в оренду з «Динамо»?


— До нас прийшли два молодих футболісти. Беніто вийшов сьогодні та зіграв, вважаю, дуже класно, допоміг команді у всьому.


— Яке завдання перед «Олімпіком» на сезон?


— Перш за все, досягати позитивного результату у кожній грі. І потрапити до шістки.

А в чому прикол попадання в шістку? У нас формат чемпіонату змінився 6 місце буде значити теж саме що і 7, 8, 9... і тд . Потрібно прагнути попасти в 5ку що б мати змогу потрапити в єврокубки.
Скрыть ответы
Stas_dinamo, было у отца три сына. Двое умных, а третий футболист...
Stas_dinamo, очень просто. Есть такой вариант задачи от руководства - верхняя часть турнирной таблицы. Если ресурсов на еврокубки нет (а они это понимают).
Скрыть ответы
Machetero, верхня частина сітки ну це топ 7)
Каргбо вийшов і відразу міг зробити дубль.