21 марта 2019 17:21
6
На матче Германия — Сербия задействовали гендерно-нейтральные туалеты

20 марта в Вольфсбурге состоялся товарищеский матч между сборными Германии и Сербии (1:1). Немецкая футбольная федерация решила позаботиться о болельщиках-трансгендерах, потому на стадионе работал гендерно-нейтральный туалет. Ранее трансгендеры испытывали чувство дискомфорта, посещая мужские либо женские туалеты — люди часто не одобряли выбор трансгендеров.


Кроме того, болельщики на матче Германия — Сербия могли самостоятельно выбирать, стюард какого пола будет их осматривать при входе на стадион — мужчина или женщина.


В январе 2018 года в Германии ввели закон о третьей гендерной категории, который позволяет всем гражданам страны выбрать себе один из трех полов: мужской, женский или смешанный, что фиксируется в паспорте.

Пища ведущая к бесплодию, искусственные штаммы вирусов, пропаганда однополых браков... К чему только не додумаются чтобы человечество перестало плодиться как мухи)))
Скрыть ответы
Антон, тільки невігласи вірять, що пропагандою можна змусити людину змінити орієнтацію чи стать. Але чи можете ви навести хоча б один приклад з історії, коли "пропаганда" подіяла? От і я не можу. Стать та орієнтація є вродженими, і повпливати на них після народження ніхто і ніщо не в змозі
Скрыть ответы
dj-liam, Цікаво, а хто взагалі проводив експерименти щодо впливу пропаганди одностатевих шлюбів? Чому в політиці це працює, чому людина може вбити іншу людину після перегляду ТВ передачі, чому люди курять? Для прикладу припустимо, що в тебе вроджена повнота, так? Ти нічого не можеш з цим робити бо ти таким народився! Але? Через пропаганду здорового образу життя, спорту, та правильного харчування ти
намагаєшся контролювати свою вагу. Не треба говорити про те чого ми не знаємо. Я взагалі не проти всіх цих двіжух, я за те щоб кожен жив так як він хоче))) Але так як він того хоче, а не так як йому диктує мода.
Скрыть ответы
Антон, не думаю, що психічно здорова людина, переглянувши відео про вбивство, піде когось вбивати. Не знаю нікого, хто побачивши гей парад, "передумав" і теж став геєм. "Мода" тут ні до чого, особливості вродженої статевої поведінки контролюються гормонами, а не телевізором.
А порівняння із зайвої вагою взагалі безглузде.
Скрыть ответы
dj-liam, Ну ок, як тільки проведуть експерименти з групами новонароджених дітей, щодо впливу зовнішнього оточення на їх сексуальні вподобання в майбутньому, тоді я погоджуся з вашою думкою, а поки будемо вважати думки один одного - "безглуздими") Навіть якщо ви біолог з безмежним багажем знань, вважати свою і тільки свою точку зору правильною це якось...
Ну если в обычный будет очередь, я бы и в такой сходил, я не брезгливый.