7 січня 2013 23:05
39

Криштиану Роналду убежал сразу после награждения Месси

Нападающий "Реала" и сборной Португалии Криштиану Роналду сразу после награждения форварда "Барселоны" и национальной команды Аргентины Лионеля Месси четвертым "Золотым мячом" и коллективной фотосессии со всеми лауреатами вечера моментально покинул Конгресс Холл, где проходила церемония ФИФА. В сопровождении огромного телохранителя он пронесся через толпу гостей мероприятия и скрылся, не пообщавшись с прессой. Отметим, что игроки "Барселоны" покидали зал вместе. На церемонии Роанлду прибыл в сопровождении своей давней подруги Ирины Шейк, но покидали они зал по раздельности, передает из Цюриха корреспондент "СЭ" Дмитрий СИМОНОВ. 

Втік,бо злий був дуже
задрала эта путалона, по каким критериям судили, если Рон на евро до полуфинала дошол, а гном в аргентине терялся??
Сховати
Не дошёл, а дополз. А гном забил 12 голов в 9 матчах за Аргентину. Потерялся немного.
Сховати
в товарняках разве что, а на счет дополз, испания ели, с треском португалов обошла
Кристиночка плакать убежала?
Сховати
А що мав танцювати з радості. не його свято от і пішов.
Та і так все зрозуміло,що "порєшали", чувак на Євро відпахав, голи наколотив як за Реал так і за збірну, а якомусь гному 4!!!!! раз дають. Шева як отримував ЗМ,то за збірну видав таку серію що ах, а не тільки за Мілан!!! а цей дрищ що виграв з аргентіною? просто є достойніші його, а не пихать в 4-й раз...ясно що на ньому всі заробляють від ммасажиста до Платіні, але щоб так внаглу...
Сховати
Шева, когда получил ЗМ, вообще ничего не выиграл, и забил в 3 раза меньше.
И какую такую серию за сборную выдал Шева? Мы даже на ЕВРО в этот год не играли.
Сховати
9 октября 2004 года. Украина - Греция 1:1. Гол: Андрей Шевченко (48) 13 октября 2004 года. Украина - Грузия 2:0. Голы: Андрей Шевченко (80) 17 ноября 2004 года. Турция - Украина 0:3. Голы: Андрей Шевченко (17, 90) Виграв скудетто в Мілані. Суперкубок УЕФА, кращий бомбардир 2004 року в Італії. Все заслужено. І голи від Шеви в рази кращі ніж вашого дрища...
Сховати
А кількість голів,да ще й половина більша з яких в пусті ворота з 3 метрів,то не показник...та ще й коли вся команда на тебе грає з Ін"єстою та Хаві....
Какой ещё суперкубок УЕФА? Милан с Депортиво ещё в 1/4 ЛЧ обкакался. И да, 4 гола в отборе это потрясающе, учитывая, что в этот год ЕВРО проходило. И то, что Месси может себе создать ситуацию, когда ему не надо бить с 30-ти метров, это только плюс. Так можно договориться, что гол Марадоны Англии - несчастный тычок с 3-ёх метров.
Раніше кожний другий футболку ШЕВИ носив,і крисав ШЕВА кращий.Тільки нова зврочка взійшла,відразу всі до нього.ЦЕ ЩЕ РАЗ ДОКАЗУЮ,НА АІЙНІ ВВД ВАС,ПРИКРИТТЯ НЕ ЧЕКАЙ.
Чуваку явно не повезло играть в футбол в одно время с Месси.
тому що він сподівався що його назвуть кращим,а він таки кращий
Футбол игра командная, значит не может человек независимо от одноклубников что-то добиться. Уверен, что если бы он играл в нашей команде - золотого мяча ему бы не видать (как впрочем и Рональдо с Иньестой). Ну и называть нулем этого безусловно лучшего игрока этого сезона может только человек, который не смотрит футбол... Пройдет еще много лет, а он будет в памяти болельщиков, как лучший игрок за всю историю футбола. Все легенды прошлого с ним не сопоставимы, в наше время забить 91 гол за сезон - это нечто, ведь сейчас футбол гороздо более закрытый, чем был ранее. Кроме всего он трудяга на поле и скромный человек в жизни, в отличие от того же Рональдо.
Сховати
++
Так 0 не втому розумінні,Футболіст від Бога і з великої букви.Но неграючи в Барсі 4 ЗМ він немавби.І я рахую,що кожен футболіст,трудиться на полі,і кожен має право за свій труд получити (пристижну в футболі)нагороду.
возможно спорящим будет интересно имя лучшего тренера Висенте дель Боске Главный тренер сборной Испании Висенте дель Боске уверен, что аргентинский нападающий "Барселоны" Лионель Месси сможет играть на высочайшем уровне и без помощи полузащитников каталонского клуба Андреса Иньесты и Хави. "Уверен, что Лионель Месси будет лучшим футболистом в мире и без Хави с Иньестой. Он начинал играть в футбол на улице, а значит, он просто будет уходить на дриблинге от всех соперников", — цитирует наставника чемпионов мира и Европы испанская пресса.
Сховати
підтримую! що значить повний "0"?! про Ліонеля говорити,що він "0" можуть говорити тільки люди,які мало розуміють футбол,або взагалі не розуміють! При всій повазі до ДК,але хто ж тоді у нас грає за такими мірками?!
Чому всі Мессі восхваляють?Хай перейде в інший клуб і повний 0.І якщо давати ЗМ то всім гравцям Барси.
Сховати
Правильна думка! Та навіть якщо забрати з Барси Іньєсту та Хаві - Мессі вже повний 0. А щодо Роналдо - бути таким гравцем і не мати ЗМ... Він і в МЮ був лідером, і в Реалі - лідер...
Сховати
yaros BLS Роналдо має один золотий м'яч, він його отримав у 2008 році.
Може вже досить стверджувати, що Мессі без Хаві та Іньести повний нуль, так вони класні гравці, але з 90 забитих м'ячів Мессі, лише 8!!! з передач Хаві та Іньести разом!!!!! Плюс Мессі сам зробив 25 гольвоих передач!! І це офіційна статистика!!!
Сховати
підтримую! що значить повний "0"?! про Ліонеля говорити,що він "0" можуть говорити тільки люди,які мало розуміють футбол,або взагалі не розуміють! При всій повазі до ДК,але хто ж тоді у нас грає за такими мірками?!
Спокійно, спокійно... Я не кажу, що Мессі поганий гравець. Він ВЕЛИКИЙ гравець. Роналду, Іньєста, Джерард, Хабі Алонсо... - вони теж ВЕЛИКІ гравці. Кожен з них професіонал на своїй позиції. Але Мессі, на відміну від Роналду, та й того ж таки Алонсо, не зможе виступати стабільно, в своєму стилі в інших клубах. Мессі пристосований лише до Барселони. В інших клубах він теж непогано грав би, але не виділявся би як найкращий гравець світу! А щодо Хаві та Іньєсти, то я сказав лиш те, що без них не буде тої Барселони, а не буде тої Барселони, не буде того Мессі.
Сховати
"не зможе виступати стабільно, в своєму стилі в інших клубах" да ты... http://piratia.mail.ru//showimg.php?url=http%3A%2F%2F3.bp.blogspot.com%2F-b8xjxtvGWpM%2FUEs4poIhYnI%2FAAAAAAAAAB4%2F4JXrC3SfM4c%2Fs1600%2Fvanga1.jpg
Сховати
Не дай Боже. Так і знав, що підловлять. Ше й думав як написати: зможе чи може... Вибачаюсь, що назвав Мессі повним нулем. Це все коментар на який я відповідав збив мене з пантилику. Ось і написав "машинально". Я не це мав на увазі, я лише хотів сказати, що я ( це особисто моя думка, яка можливо ніколи не буде підтверджена чи спростована ) не вірю, що Лео зміг би "так же" виділятись в іншому клубі.
Можливо ти й правий, але я вважаю, що це пов'язано з тим що Мессі виріс в системі Барси і пройшов всі рівні починаючи від гравця юнацької школи і до основної команди він частина цієї команди, в кіно є актори, як то кажуть однієї ролі, от і Мессі гравець однієї команди, так, він можливо не заграє в іншому клубі на такому самому рівні, але це не заважає йому грати на високому рівні зараз, у Барсі.
Яка б була ця статистика без Хаві та Іньєсти? Таке враження що Мессі сам сиграє титули та сам забиває - тільки мяч йому дайте.
Недосягне Мессі вершин, поки не виграє щось зі збірною.
сергей ,я извиняюсь, но только неучи не владеющие информацией могут такое написать
Сховати
Я неуч,добро.А хто тобі дав право мене неучом назвати?Я висловив свою думку,якщо тобі недовподоби,то неучами називати це діло самих неуч.