28 квітня 2024 19:54

Мікель Артета - про матч з "Тоттенгемом": "Коли ми пропустили другий м’яч, залишалося лише молитися"

Головний тренер «Арсеналу» Мікель Артета прокоментував перемогу над «Тоттенгемом» (3:2) в матчі АПЛ.

«Ми діяли ефективно у першому таймі, по-справжньому організовано.

Другий тайм теж розпочали добре, повністю контролювали гру, могли забити четвертий гол. Потім сталася індивідуальна помилка і можна було відчути, що гра ожила. З цього моменту потрібно керувати грою та іноді розраховувати на краплю удачі.

Ми пропустили другий м’яч, знову внаслідок не зовсім звичайної помилки. А потім залишалося молитися! І обороняти свій штрафний. Суперник кинув уперед усі сили. Ромеро грав як нападник протягом останніх 25 або 30 хвилин.

Щоб здобувати великі перемоги, треба проходити через такі моменти. Я дуже задоволений, сьогодні є чим пишатися, цей день дуже важливий для наших уболівальників», – сказав Артета.