20 сентября 2013 14:03
114

Блохин подаст в отставку до конца сентября?

Головний тренер київського "Динамо" Олег Блохін скоро шукатиме нову роботу.

Про це повідомляють джерела "Чемпіона" в столичному клубі.

Конкретний намір Ігора Суркіса позбутися Блохіна з’явився після розгрому киян у Харкові, а поразка від "Генка" додала впевненості, що потрібно вносити зміни в тренерський штаб.

Окрім того на Суркісів тиснуть нові спонсори клубу, які вимагають звільнити Блохіна.

За інформацією джерела, Суркіс особисто сам не хоче звільняти Блохіна і чекає поки тренер подасть у відставку. Після гри ж з "Генком" Блохіну натякнули, що ще одна втрата очок в найближчих матчах, чи то в чемпіонаті України, чи то в Лізі Європи, стане для нього останньою на посаді головного тренера.

Нині Суркіс взяв час на пошуки заміни Блохіну. Інвестори команди хочуть бачити біля керма "Динамо" іноземного тренера. У зв`яку цим в ЗМІ називалися прізвища Магата і Шаафа.

Серед кандидатур на посаду тренера "Динамо" називається і наставник "Чорноморця" Роман Григорчук. Згідно контракту тренера, він може залишити одеський клуб у будь-який момент за відступні в 1 млн доларів.

Григорчука можно было бы попробовать главным, но навряд ли он бросит свою команду в такой момент
Скрыть
во-первых, ему смысла нет, клуб бросать.. а во-вторых, где уверенность в том, что он потянет ДК..? поэтому уже лучше найти специалиста с запада, который имеет опыт и достижения...имхо
Не с нашим счастьем, господа, не с нашим... Можно просто посмотреть на анонсы новостей на главной странице.
я вам так скажу ни на сайте Динамомании ни на оф сайте Динамо об увольнении Блохина нет да и Несенюк опреверг так что утка все и будет он тренером до зимы а дальше посмотрим какое примет решение Суркис хотя он уже давно его не может принять
А Чухуналидзе забыли? Н.х. в Милан.
http://www.ua-football.com/ukrainian/high/523c71e4.html По ходу нервы у ИМС не выдержали...
Скрыть
Или у Фирташа...
Прощай, король, прощай! Прощай, король! Прощай, король, прощай! Прощай, король! Не плач, мой милый, не горюй! Прощай, король, прощай! Прощай, король! Прощай, король, прощай! Прощай, король!
Олег Блохин уволен с поста главного тренера киевского Динамо Автор: UA-Футбол 20 сентября 2013, пятница. 19:08 Руководство киевского Динамо уволило весь тренерский штаб команды во главе с Олегом Блохиным, сообщает источник UA-Футбол близкий к клубу. Официального подтверждения данной информации на данный момент нет. Ранее президент Динамо Игорь Суркис неоднократно заявлял, что предоставит Олегу Блохину возможность работать как минимум до зимы. Напомним, Динамо неудачно начало новый сезон, занимая после девяти туров шестое место в Чемпионате Украины. Кроме того, киевляне уступили бельгийскому Генку в первом туре Лиги Европы. Олег Блохин возглавил Динамо год назад, сменив на посту главного тренера Юрия Семина. Под его руководством Динамо вышло в плей-офф Лиги Европы, где уступило французскому Бордо. В Чемпионате Украины сезона-2012/13 киевляне финишировали третьими.
"Руководство киевского Динамо уволило весь тренерский штаб команды во главе с Олегом Блохиным, сообщает источник UA-Футбол близкий к клубу." УА-ФУТБОЛ
http://www.ua-football.com/ukrainian/high/523c71e4.html
Коротка пам'ять ОВ. Як Блохін про відставку Газзаєва говорив ftr.com.ua , 1573 // 16:21, 20 Вер, роздрукувати Поділитися g4zn78d4o_w.jpg (14.28 Kb) Рівно два роки тому. 20 вересня 2010 були такі слова після матчу "Динамо" - БАТЕ - 2:2: - Якщо дивитися на результати, то звільнення Газзаєва цілком логічне. Він поки не виконав жодного поставленого завдання. Більше того, я вам скажу як вболівальник, киянин і людина, яка багато років віддала "Динамо", - мені неприємно дивитися на це неподобство. Всі ж бачать, що у команди проблеми з фізикою. Вона грає спалахами - 20 хвилин відбігала і все. Багато хто взагалі виходять на поле без бажання боротися. Я вже не кажу про незрозумілу селекцію. Хоч один з легіонерів, куплений за Газзаєва, заграв як слід?