Комментарии пользователя:
Скрыть комментарии
Всего комментариев 1351
Фактично визнав, що обіцяне повернення втікачів в Шахтар буде (якщо дійсно буде) не швидким. Чи не спробувати п. Ахметову цю проблему закрити одноразовим гудком? І одразу всі втікачі злетяться.
Показать
Он и есть Ринатка-гудок.
4-е місце - це призер? Може і дають якість медальки за це місце, але вони суто символічні, лише для того, щоб команда, яка програла півфінал і матч за 3-є місце, не відчувала себе сиротою на святі тріумфаторів. Така собі моральна компенсація. Так що приклад з Бернардом є некоректним.
Показать
Расскажи это Сабо)) Единственный украинец, у кого есть медаль ЧМ. За четвертое место
Расскажи это Сабо)) Единственный украинец, у кого есть медаль ЧМ. За четвертое место
Не дуже мені подобається, як тепер медалі дають. А дають ВСІМ, хто під руку підвернувся. Масажистам, шоферам, прес-аташе, адміністраторам і т.д. і т.п. Навіть Януковичу точно двічі чи тричі медаль чемпіона України вручали і нічого, брав, не соромився. А як оцінювати ситуацію, коли всім медалі роздали, а на підносі їх ще десяток завалявся? Забирає їх жужмом адміністратор і кому він їх роздасть потім - це вже таємниця. Це не тільки чемпіонату світу стосується, а й нагороджень в Україні. Щоб стати медалістом СРСР. існувала залізна норма: не менш як 50% зіграних матчів (для збірників трохи менше). Для тих, хто не дотягнув до норми 1-2 матчі, здебільшого робили винятки, але це вимагало багатьох сил, "прошеній" аж на рівні республіканських спорткомітетів і навіть ЦК республіканської компартії, а може і "подношеній". Тоді медаль дійсно мала вагу, а тепер? Ти медаліст тільки тому, що фігуруєш у заявочному списку? Цікаво, які думки у форумчан з цієї теми? Ну, а Ленса можна поздоровити, він перший в чемпіонатах України медаліст чемпіонату світу. У Шахтарі таких немає і можна втішатися, що тут ми конкуренту утерли носа.
Показать
Бернард
У мене стійке враження, що Факундо дуже обдарований гравець, можливо навіть світового рівня, але постійні травми заважають йому сповна розкритися. Для динамівського атлетичного стилю Факундо, можливо, й не підходить, але ж часто ловлю себе на думці, що дуже не вистачає в Динамо класного дриблера і розпасовщика. Дійсно, всі сподівання на Реброва і на те, що йому вдасться сотворити диво.
Показать
Ну не мирового уровня-точно.Особо травм в Евиане помойму не было.И он не заиграл.Так что вывод напрашивается сам
Знаешь, очень нравился этот игрок, когда играл за Динамо. Надеюсь на то, что Реброву с помощниками удастся (в т.ч. и уберечь от травм) впмсать Факундо в игру Динамо.
Інколи у мене складається враження, що Адлейба навмисне шкодить Мілевському. За принципом: моя футбольна кар'єра не склалася, то нехай і в Артема вона піде коту під хвіст. Уявляю, з якою швидкістю щезають зараз гроші в Мілевського. І, мабуть, дійсно, через рік бачитимемо ми Мілю в Гідропарку у пошуках склотари.
Показать
+1
Думаю ему кто то уже посоветовал инвестировать денежку, и скорее всего он этому совету последовал, в противном случае будет тусить в телевизоре в роли "эксперта" и изрекать нечто вроде - "При мне Динамо было другим, мячи у нас были тяжелее, а тренировки сложнее.
Або нехай грає у масці, що унеможливлює укуси. Унікальний буде гравець в історії світового футболу. А що робити, якщо він суспільно небезпечний?
Показать
Ну, в маске будет прям как Ганнибал Лектер))
Зате гостинний! Зрештою, війна на Донбасі не може тривати вічно. І там життя налагодиться. Цікаво, хто тимчасово базуватиметься в Кривому Розі? Мабуть, Зоря.
Показать
Заря уже рассказала за Запорожье.
Ендрю, Ви занадто категоричні у своїх думках. Кузьменко все чітко пояснив. Ну, гратиме Олександрія у ПЛ, а потім у розпалі сезону виявиться, що бізнес дав тріщину і повториться ситуація з Арсеналом. Тому Кузьменко не хоче ганьбитися, а гарантій зараз НІХТО не може дати. Всі ми бачимо і відчуваємо, яка ситуація в Україні і невідомо, що буде, скажімо, через 2-3 місяці. Навіть Ахметов зараз ні в чому не впевнений, зокрема, де гратиме Шахтар домашні матчі. Те ж саме з Зорею, Іллічівцем, Олімпіком.
Показать
Вот для того чтобы не было категоричности я и пишу про систему НБА - Лига без вылета, но где заранее все решается до старта сезона. И Арсенала не может быть в принципе. ---- "Тому Кузьменко не хоче ганьбитися, а гарантій зараз НІХТО не може дати. " Потому и говорю - во вторую лигу. Тоді не буде ніякої ганьби...
Цей "человек с заурядным интеллектом" закінчив школу із золотою медаллю, а його старший брат Олександр, який теж грав за Динамо - зі срібною. І обидва щодня на дорогу на тренування школярами витрачали по 3-4 години, отже, ще й характер і силу волі мають.
Показать
при чем тут медаль))) у меня 5 медалистов было в школе, в моем классе. все сейчас работают за 250 уе, грубо говоря
Яка Махачкала!? Гравці "Анжі" живуть переважно у Москві та Моск. області, там же і команда базується. Приписка до Махачкали зараз є фактично умовною.
Показать
это когда звезды были, а после урезания финансирования вроде решили, что все в Махачкале будут жить и тренироваться, а не только играть
Ничего не найдено.