Комментарии пользователя:
Скрыть комментарии
Всего комментариев 1346
Кепа, така доля агента: не похвалиш клієнта, будеш їсти круасан лише з маслом, а не з чорною ікрою.
Показать
Africanda-S, ні, тільки чорну ікру без круасанів з маслом.
Теж вважаю, що Яремчук більш різноплановий гравець. Учора зіграв десь 14 хв., але був помітний: швидкістю (гаразд, спишемо це на його свіжість), вмінням у карному майданчику дати ТОЧНИЙ зрячий пас партнеру, стрибучістю. У принципі Бесєдін і Яречук доповнюють один одного: перший півтора тайми виснажує захисників, другий на свіжих ногах додає потужності у фінальному штурмі. Але ще невідомо, як обидва гратимуть на контратаках. З Бесєдіна тут користі, мабуть, мало буде.
Показать
тобто мало?
Ви думаєте що Яремчук швидший від Бісєдіна?
Я впевненний що в Артема швидкості предостатньо , щоб грати на контратаках.
Фанатів мотоциклів після 40 не так вже й багато. І реакція вже не та, і приходить розуміння, що не варто ризикувати життям і багато що іншого. Ось і такі мотиви можуть бути у СаШо.
Показать
Africanda-S, при чому не так давно саме на мотоциклі і розбився Андрій Гусін
Africanda-S, після 40 не так вже й багато(с)
Рідкісна маячня. Особисто знаю багатьох байкерів за 50, навіть за 65 декілька є. Ви просто не знаєте що це. Два колеса - це на все життя.
Africanda-S, після 40 не так вже й багато(с)
Рідкісна маячня. Особисто знаю багатьох байкерів за 50, навіть за 65 декілька є. Ви просто не знаєте що це. Два колеса - це на все життя.
vk, це який Дрогда? Нашого сантехніка троюрідний вентиль?
Показать
Africanda-S, це напевно Погба)))))
Я не дивуюсь. У Рикуна завжди була схильність до зайвої ваги.
Показать
Africanda-S, "схильність до зайвої ваги" и пи"ТРИ"дец - это разные вещи)))
Пропозиція Газзаєва - це аналог того, якби у 1941-1945 рр. проводився об"єднаний чемпіонат рейху і СРСР.
Показать
Africanda-S, скорее объединенный чемпионат Сербии и Хорватии во время конфликта в Сербской Крайне
Якщо я не помиляюсь, 1 березня закривається можливість трансферів у всіх чемпіонатах Європи (у багатьох вже закрито) і навіть у Китаї. Тобто, у Макаренка і його агента зараз запарка. Не виключено, що в останній момент погодиться грати за копійки в умовній Олександрії чи Олімпіку, або ж доведеться чекати до липня-серпня. Одним словом, втрачає серйозні гроші. Аналогічна ситуація і в Олега Гусєва. І обидва навіть тренувальних зборів не проходили, розтреновані.
Показать
Africanda-S, вільних агентів можна підписувати після закриття вікна, якщо на момент закриття, вони вже мали статус вільних агентів. Якось так, якщо не помиляюся.
Ну що, чекатимемо сьогодні дебюту Кадара?
Показать
Africanda-S, так він вийде з перших хвилин
evgeniy_0672, якщо це номер в отелі, то що за пара агрегатів, білий і чорний видно на фото? яке їх призначення?
Показать
Africanda-S, и что? футболисты могут проходить восстановление со специальным оборудованием и в своих номерах
Africanda-S, це апарати. Самогонні...
Ну, якщо колективне перебування на обстеженні у медклініці називати "у гостях"...
Показать
Africanda-S, это номер в отеле
Ничего не найдено.