26 січня 2023 08:46

Хаві розповів, що йому не подобається у грі "Барселони"

Головний тренер "Барселони" Хаві прокоментував перемогу у чвертьфінальному матчі Кубка Іспанії з "Реалом Сосьєдад".

«Більшість моментів були позитивними. Однак після голу ми розслабилися на 5-10 хвилин і цього не повинно бути. Нам не вистачає агресії перед брамою. Це були 60 блискучих хвилин, але коли ми забиваємо, здається, що все скінчено, і це не так. Ми повинні йти вперед, щоб забити другий та третій гол. Ми маємо бути більш агресивними та амбітними, коли цього вимагає ситуація.

Наша оборона є дуже позитивним моментом, але я думаю, що ми багато створили в атаці, щоб так багато говорити про оборону. Я не став би говорити, що «Барселона» грає від оборони. Навпаки. Ми дуже ризикуємо. Ми дуже багато атакуємо, але в обороні у нас чудові гравці», - наводить слова Хаві Marca.