13 квітня 2019 21:01
1

"​Ференцварош" Реброва добыл волевую победу, Харатин отметился ассистом

"Ференцварош" Сергія Реброва продовжує здобувати перемоги у внутрішньому чемпіонаті.

Цього разу, у 28-му турі угорської першості, команда українського фахівця здобула вольову перемогу над клубом "Мезекевешд".

"Ференцварош", у складі якого з перших хвилин вийшли Іван Петряк та Ігор Харатін, програвав після першого тайму 0:1.

Однак на початку другої половини підопічні Реброва зрівняли рахунок (Лаші Двалі асистував якраз Харатін), а на 80-й хвилині вирвали перемогу.

У турнірній таблиці "Ференцварош" продовжує утримувати лідерство, маючи комфортну перевагу над "МОЛ Віді".

Ребров молодець, дай йому необхідних гравців і він дасть результат. 8 очок за 5 турів до кінця, бажаю Станіславовичу взяти чемпіонство і удачі в ЛЧ.