13 квітня 2024 23:18

Алегрі про 0:0 з "Торіно": "Юве" добре зіграв, але не скористався 3-4 моментами у першому таймі. Ми провели ще один сухий матч і продовжуємо нашу позитивну серію"

Головний тренер «Ювентус» висловився підбив підсумки туринського дербі.

"Б'янконери" зіграли внічию з "Торіно" у 32-му турі Серії А (0:0).

"Це була хороша гра, у нас були шанси забити, і я думаю, що найкращий момент був у нас у другому таймі, коли Кенан Йилдиз завдав удару по воротах, але Влахович виявився один на дальній штанзі, і якби він [Кенан] віддав пас, то перед Душаном були б порожні ворота.

Команда загалом добре зіграла проти гарного "Торіно". Якщо у вас є три чи чотири моменти у першому таймі, і ви ними не користуєтеся, особливо проти "Торіно", який посідає четверте місце в Серії А з надійності оборони, то важко створити 10 або 12 моментів за гру.

Ми провели ще один сухий матч і продовжуємо нашу позитивну серію», – сказав Алегрі.