6 квітня 2024 19:13

"Брентфорд" з Ярмолюком у видовищному матчі зіграв внічию з "Астон Віллою"

У видовищному матчі 32 туру чемпіонату Англії Астон Вілла на своєму полі зіграла внічию з Брентфордом з рахунком 3:3.

Бірмінгемці забили перший м'яч наприкінці першого тайму - відзначився Оллі Уоткінс. Після перерви господарі зміцнили свою перевагу зусиллями Моргана Роджерса. Але за кілька хвилин у складі Брентфорда свій гол забив Занка, а потім Бріан Мбемо зрівняв рахунок.

Бджоли зуміли вийти вперед завдяки влучному удару Йоана Вісса, але до кінця зустрічі Астон Вілла відігралася зусиллями Уоткінса, який оформив дубль.

Український півзахисник Брентфорда Єгор Ярмолюк розпочав цю зустріч у запасі та з'явився на полі у другому таймі на 81-й хвилині.

Після цього матчу Астон Вілла посідає четверте місце у турнірній таблиці АПЛ. Брентфорд знаходиться на 16 позиції.

У наступному турі чемпіонату Англії Астон Вілла зіграє проти Арсеналу, а Брентфорд гратиме із Шефілд Юнайтед.