15 лютого 2024 14:34

"Олександрія" обіграла "Пюнік" у яскравому спарингу на зборі в Туреччині

Олександрія обіграла Пюнік у яскравому контрольному матчі на тренувальному зборі у Туреччині – 3:2.

Підопічні Руслана Ротаня двічі відзначились у першому таймі. Голи на свій рахунок записали Сергій Логінов та Кирило Ковалець. Пюнік зумів відіграв один м’яч перед самою перервою. У другому таймі команди обмінялися голами, у складі українського клубу відзначився Кледсон Карвалью “Де”.

Раніше на турецькому зборі Олександрія зіграла з датськими Б-39 (2:1) і Вайле (0:3), після чого поступилася знову ж таки датському Відовре (1:2). Далі підопічні Ротаня розгромили туркменський Ахал (3:0), зіграли внічию з Люнгбю (1:1) та розгромили Сабуртало (3:0).

Олександрія посідає 11-е місце в УПЛ. Наступний офіційний матч команда Ротаня зіграє із Шахтарем 26 лютого.