13 грудня 2023 09:45

"Дуже спокійно". Португальська преса оцінила гру Трубіна у матчі Ліги чемпіонів проти "Зальцбурга"

Напередодні, 12 грудня, лісабонська Бенфіка в останньому матчі групового етапу ЛЗ здобула свою першу перемогу в ньому, здолавши на виїзді міцний австрійський Зальцбург (3:1).

Ця вікторія дозволила підопічним Рогера Шмідта вибороти путівку до весняної стадії Ліги Європи – 1/16 фіналу.

Анатолій Трубін відіграв поєдинок проти Зальцбургу з першої до останньої хвилини. Провідне португальське видання A Bola оцінило гру українського голкіпера.

«Дуже спокійно відбив два удари Раткова в першому таймі і ще один від Доргелеса.

Він витягнувся для удару Сучича, але він був сильним і відбився від ноги Томаша Араужо», – йдеться в матеріалі наших португальських колег.

На внутрішній арені Бенфіка після 13-ти турів має в активі 30 очок та наразі посідає третій щабель в турнірній таблиці португальської Прімейра ліги. Відставання від головних конкурентів – Спортінга та Порту – складає одне очко.

В наступному турі Бенфіка на виїзді зіграє проти Браги. Поєдинок заплановано на 17 грудня. Стартовий свисток прозвучить о 22:30 за київським часом.

Анатолій Трубін в поточному сезоні провів за Бенфіку 17 поєдинків в усіх офіційний турнірах, 16 пропущених голів.

Transfermarkt оцінює 22-річного українця в 22 мільйони євро.