11 листопада 2023 18:23

"Ворскла" завдяки голу з пенальті перемогла "Оболонь"

1 листопада Оболонь поступилася Ворсклі (0:3) у чвертьфіналі Кубка України. Господарі хотіли повернути боржок супернику вже у грі чемпіонату.

Початок гри затягнувся на три години через сирену повітряної тривоги. Після відбою команди вийшли на розминку, а гра розпочалася із затримкою в часі.

Оболонь зробила висновки після кубкової поразки та гідно протистояла більш досвідченому опоненту. Оборона господарів протрималася понад 60 хвилин, як трапився епізод із призначеним пенальті у ворота Оболоні.

Цього разу Степанюк був влучнішим, ніж минулого туру, коли Руслан схибив на останніх хвилинах поєдинку з Минаєм. Голу з пенальті виявилося достатньо команді Віктора Скрипника, щоб повернутися до Полтави з трьома заліковим балами.

Ворскла зіграла 14 поєдинків, набрали 18 залікових пунктів і вийшли на восьме місце в турнірній таблиці УПЛ.

Оболонь провела стільки ж матчів, набрала 13 очок і посідає 12-те місце.

У наступному турі Ворскла прийме ЛНЗ (25 листопада), а Оболонь зіграє в гостях проти Олександрії (26 листопада).

"Оболонь" – "Ворскла" 0:1

Гол: Степанюк 67 (пен.)

"Оболонь": Кичак – Осман, Дубко, Карась, Лук'янчук (Черненко 88), Фатєєв (Нагієв 88) – Слободян, Приймак, Мороз – Краснопір (Груша 79), Суханов (Тарануха 67)

"Ворскла": Ісенко – Крупський, Корнієнко, Павлюк, Пердута – Якубу, Челядін – Кане, Нестеренко (Хрипчук 88), Феліпе – Степанюк

Попередження: Мороз 60, Приймак 90+4 – Павлюк 55, Челядін 90+4