1 жовтня 2023 10:25

З Кривцовим та Бускетсом, але без Мессі: "Інтер Маямі" ледь врятував нічию з "Нью-Йорк Сіті"

В ніч на перше жовтня Інтер Маямі зіграв в нічию з Нью-Йорк Сіті (1:1) у матчі регулярного чемпіонату МЛС. Українець Сергій Кривцов провів на полі 82 хвилини.

Безвиграшна серія Інтера з Маямі затягнулася на три гри. Після поразки від Динамо з Г’юстона у фінальному поєдинку Відкритого кубка США (1:2), команда Херардо Мартіно ледь врятувалася у грі з Нью-Йорк Сіті, забивши рятівний гол на п’ятій доданій хвилині гри.

Героєм Інтера став аргентинець Томас Авілес.

Інший аргентинець, лідер команди з Маямі Ліонель Мессі, пропускав гру через пошкодження, отримане ще в матчі 21 вересня за збірну Аргентини. Не було в заявці і Жорді Альби. Український захисник Інтеру Сергій Кривцов провів на полі 82 хвилини і запам’ятався насамперед жовтою карткою.

Після поєдинку з Нью-Йорком Інтер Маямі має в активі 33 очки і займає 13-те місце у Східній конференції. На цей момент команда Мартіно перебуває поза зоною плей-оф.

В наступному турі Інтер на виїзді зіграє проти Чикаго Файр. Поєдинок відбудеться п’ятого жовтня. Початок гри о 03:30 за київським часом.

В поточному сезоні Сергій Кривцов зіграв за Інтер 34 поєдинки в усіх поєдинках: один гол, одна результативна передача.