9 вересня 2023 11:00

Семеро динамівців зіграли за збірну України U-17

Юнацька збірна України U17 у рамках підготовки до участі у кваліфікаційному раунді Євро-2024, який пройде 15-21 жовтня у Ліхтенштейні, зіграла на столичному УТК ім. Банніков спаринг проти "Колоса" U19.

Підопічні Володимира Єзерського поступилися з рахунком 1:3, забивши єдиний м'яч на 59-й хвилині зустрічі.

У поєдинку взяли участь семеро представників "Динамо". Воротар Данило Мойсеєв, захисники Даніель Дехтяр, Дем'ян Третяк, півзахисник Олександр Ільченко та форвард Максим Калінкін вийшли у стартовому складі, а захисник Олексій Рибак та півзахисник Павло Люсін з'явилися на полі після перерви.

Додамо, що в рамках тренувального збору у «жовто-синіх» заплановано ще три спаринги: 10 вересня проти «Дніпра-1» U17 та «Шахтаря» U19, а 12 вересня – проти «Металіста-1925» U19.

Товариський матч

Україна U-17 – «Колос» U19 – 1:3

Україна U-17 (1-й тайм): Мойсєєв, Третяк, Дігтяр, Слезка, Різник, Дехтяр, Оліченко, Акбарі, Халілов, Павлученко (Ільченко, 24), Калінкін.

Україна U17 (2-й тайм): Мойсеєв (Макаренко, 70), Рябоконь, Дорохін, Рибак, Корж (Геворкян, 70), Стрільчук, Люсін, Захаров (Губенко, 70), Бондар, Кам'янський, Денисов.

Голи: Бондар (59) - (27), (68), (75).