2 вересня 2023 19:03

"Ворскла" здобула третю перемогу підряд: команда Скрипника здолала "Олександрію" і увійшла в зону єврокубків

У суботу, 2 вересня, в рамках шостого туру УПЛ полтавська Ворскла здолала Олександрію (1:0).

У першому таймі підопічні Віктора Скрипника більше володіли м'ячем за команду Руслана Ротаня. На 28-й хвилині гри захисник Олександрії Сергій Логінов збив хавбека Ворскли Артема Челядіна у карному майданчику. Головний арбітр матчу Роман Блавацький вказав на 11-метрову позначку.

Досвідчений півзахисник полтавців Олександр Скляр зумів переграти воротаря олександрійців Микиту Шевченка, реалізувавши пенальті.

Фінальний свисток головного арбітру матчу зафіксував перемогу полтавців над олександрійцями.

Наразі команда Скрипника йде на четвертому місці в турнірній таблиці УПЛ, маючи дев'ять балів після п'яти зіграних матчів.

Водночас підопічні Ротаня знаходяться на восьмій сходинці, здобувши сім очок після шести турів.

У наступному турі Ворскла зіграє на виїзді проти київського Динамо, а Олександрія прийматиме закарпатський Минай.

Базова дата проведення матчів сьомого туру УПЛ – 16 вересня.