2 вересня 2023 17:10

"Полісся" на останніх хвилинах вирвало перемогу над "Оболонню", екс-динамівець Козак відзначився голом

У суботу, 2 вересня, в рамках шостого туру УПЛ житомирське Полісся перемогло київську Оболонь (2:0).

Матч йшов до логічного завершення: нульової нічиї, але наприкінці матчу у ворота Оболоні було призначено пенальті після фолу Тараса Мороза, який отримавши другу жовту картку був вилучений з поля. З 11-метрової позначки влучно пробив 35-річний півзахисник Полісся Василь Грицук.

За дві хвилини голом у воротах Назарія Федорівського зумів відзначитися Артем Козак, який подвоїв перевагу житомирян.

Фінальний свисток головного арбітру матчу Віктора Копієвського зафіксував перемогу житомирян над киянами.

УПЛ. 6-й тур

Полісся – Оболонь – 2:0 (0:0)

Голи: Грицук 90+7 (пен), Козак 90+9.

Вилучення: Мороз, 90+5 (перебір жовтих карток).

Полісся: Бойко — Кравченко, Чоботенко, Шабанов, Смоляков — Крушинський (Кушніренко, 46), Танковський (Грицук, 82) — Назаренко (Козак, 46), Аріелсон (Мустафаєв, 62), Макуана — Будківський.

Оболонь: Федорівський — Нагієв (Вовкун, 78), Приймак, Карась, Осман (Прокопенко, 64) — Чернов (Мединський, 46), Черненко (Косовський, 64), Мороз, Груша (Суханов, 73) — Слободян — Тарануха.

У суботу, 16 вересня, Полісся зіграє на виїзді проти одеського Чорноморця. Початок зустрічі запланований на 17:00.

Наразі команда Калитвинцева йде на другому місці в турнірній таблиці УПЛ, маючи 12 балів

У суботу, 16 серпня, Оболонь зустрінеться з донецьким Шахтарем. Матч розпочнеться о 17:00.

Водночас кияни знаходяться на 11-й сходинці в таблиці, маючи шість очок після шести турів.