18 травня 2024 08:23

"Саутгемптон" у матчі-відповіді переміг "Вест Бромвіч" і вийшов у фінал плей-офф чемпіоншипу

Саутгемптон обіграв Вест Бромвіч Альбіон у матчі-відповіді 1/2 фіналу плей-оф Чемпіоншипу за вихід до Англійської Прем’єр-ліги.

У першому таймі команди голів не забивали. Після перерви Саутгемптон відзначився тричі, гості відповіли лише один раз у компенсований час – 3:1. Нагадаємо, перший поєдинок протистояння завершився внічию – 0:0.

У фіналі плей-оф Чемпіоншипу Саутгемптон зіграє проти Лідса. Білі у півфіналі пройшли Норвіч (0:0, 4:0). Вирішальний поєдинок плей-оф відбудеться 26 травня у Лондоні на Вемблі.

Нагадаємо, прямі путівки до АПЛ із Чемпіоншипу завоювали Лестер та Іпсвіч. Елітний дивізіон Англії покинули Шеффілд Юнайтед та Бернлі, ще один невдаха (Лутон або Ноттінгем Форест) визначиться після останнього, 38-го туру.