24 серпня 2023 11:37

Мессі та Кривцов вийшли у фінал другого кубка поспіль: аргентинець вперше не забив за "Інтер Маямі"

Сьогодні вночі, 24 серпня, Інтер Маямі не без зусиль здолав Цинциннаті у півфіналі US Open Cup. Сергій Кривцов та Ліонель Мессі вийшли в основі на цей поєдинок та провели на полі всю гру.

Гра для Інтер Маямі складалася не найкращим чином. До 53-ї хвилини команда програвала 2:0 і лише на 97-й хвилині рахунок вдалося порівняти – допоміг дубль із асистів від Мессі. В екстратаймах обидва клуби обмінялися голами і далі все вирішила серія пенальті.

Цинциннаті під час лотереї один зі своїх ударів не забили – м'яч відбив голкіпер Інтер Майамі, а ось команда Кривцова з точки не промахувалася.

До цього поєдинку Мессі забивав у всіх своїх матчах за американський клуб – сім виходів та 10 голів.

У фіналі команда Кривцов має зіграти проти Х'юстон Динамо, цей матч відбудеться 27 вересня.

Чотири дні тому Інтер Маямі стали володарями Кубку ліг MLS.