3 серпня 2023 11:12

Дубль Мессі вивів "Інтер Маямі" до 1/8 фіналу Кубка Ліг: Кривцов відіграв увесь поєдинок

Інтер Маямі обіграв Орландо Сіті з рахунком 3:1 у домашній зустрічі 1/16 фіналу Кубка Ліг.

Український 33-річний захисник Сергій Кривцов та головна зірка господарів поля Ліонель Мессі провели на полі усі 90 хвилин.

Саме зірковий аргентинець відкрив рахунок у матчі вже на сьомій хвилині. Роберт Тейлор зробив закид у штрафний майданчик суперника, де Мессі вистачило двох дотиків, щоб прийняти м'яч і відправити його в сітку.

За десять хвилин гості відповіли своїм взяттям воріт. Після подачі з кутового плутаниною у володінь Інтера скористався Сезар Араухо. Він точним ударом відразу вразив ціль.

На старті другого тайму знову вперед Інтер вивів Джозеф Мартінес. Він заробив на собі порушення правил у штрафному майданчику суперника і на 51-й хвилині точно виконав пенальті.

Точку у грі поставив Мессі на 71-й хвилині. У гарній комбінації аргентинець знову отримав навісну передачу, цього разу від Мартінеса, і буквально з лінії воротарського майданчика розстріляв голкіпера ударом в один дотик.

Примітно, що на 90+11-й хвилині Араухо зміг забити ще один гол, проте його не зарахували через офсайд.

У 1/8 фіналу Інтер зустрінеться у гостях Далласом. Матч пройде 7 серпня.