14 липня 2023 12:23

Із недокраїни - у Казахстан. Екс-динамівець Канчельскіс став генеральним директором "Тобола"

Колишній півзахисник київського Динамо та донецького Шахтаря Андрій Канчельскіс став генеральним директором Тоболу із Казахстану. В першому ж матчі його команда перемогла у відборі до Ліги конференцій.

Андрій Канчельскіс, який у 1980-х та 90-х роках виступав за київське Динамо та донецький Шахтар, у вівторок, 11 липня був призначений генеральним директором казахського клубу Тобол.

Вчора, 13 липня, його команда обіграла фінську Хонку у домашньому матчі першого раунду кваліфікації до Ліги конференцій із рахунком 2:1. Канчельскіс прокоментував цю гру.

«Хлопці молодці, програвали 0:1, хоча домінували в першому таймі, були хороші підходи, але страждала реалізація. У другому таймі наші зібралися, вийшли, забили два голи і здорово грали.

Треба віддати їм належне, що програючи вони не зламалися і продовжили грати. Виграли по справі, але могли ще більше забити, над реалізацією ще попрацюємо», – сказав росіянин для «Матч ТВ».