28 квітня 2023 19:42

У Бельгії розповіли куди зник Яремчук: українець двічі за три останні матчі не потрапляв у заявку "Брюгге"

Нападник збірної України та Брюгге Роман Яремчук переживає зараз не найкращий етап своєї кар'єри – він не має місця в основі і його серія без голів триває вже 17 матчів.

Роман Яремчук отримав лише вісім хвилин ігрового часу за останні три матчі Брюгге. Два матчі він провів поза заявкою, а у грі з Вестрло (0:0) він отримав лише вісім хвилин, вийшовши на заміну.

При цьому, причини відсутності українця в заявці бельгійського клубу ніяк не коментувалися. Напередодні матчу Брюгге з лідером чемпіоном Генком участь Яремчука також залишається під питанням. Nieuwsblad повідомляє, що українець зараз тренується індивідуально. Це наслідки травми або якесь покарання – невідомо.

Нагадаємо, матч Брюгге з Генком відбудеться 30 квітня і розпочнеться о 19:30 за київським часом.

27-річний Яремчук провів за Брюгге цього сезону 26 матчів у всіх турнірах, забив два голи і зробив три результативні передачі.
Контракт Романа із Брюгге розрахований до літа 2026 року. Авторитетний портал Transfermarkt оцінює українського нападаючого у дев'ять млн євро.