24 квітня 2023 13:13

"Мілан" може надовго втратити Ібрагімовича. форвард отримав травму під час розминки

Форвард "Мілана" Златан Ібрагімович зазнав ушкодження під час розминки в другому таймі матчу 31-го туру Серії A з "Лечче" (2:0).

41-річний футболіст нещодавно відновився від травми і вперше за довгий час був включений у заявку "россонері", але не зміг вийти на поле, оскільки пошкодив литковий м'яз, коли розминався. Ібрагімович повернувся на лавку запасних на 65-й хвилині і незабаром пішов у роздягальню. Є ймовірність, що він може випасти з обойми до кінця сезону.

Нагадаємо, Ібрагімович виступає за команду з 2020 року. Раніше він уже грав за "Мілан" із 2010 по 2012 роки. Загалом на рахунку форварда 163 матчі за червоно-чорних, 93 голи і 35 результативних передач.