24 липня 2022 08:31
2

Зінченко зіграв тайм за "Арсенал" у переможному матчі з "Челсі"

Українець Олександр Зінченко зіграв за Арсенал у переможному контрольному матчі проти Челсі – 4:0.

Новачок Каноніров вийшов у стартовому складі на позиції лівого захисника і відіграв перший тайм. У перерві українця замінив Нуну Тавареш. В активі Зінченка кілька вдалих діагоналей та обіграшів на фланзі.

Арсенал володів перевагою та забив по два м'ячі у кожному з таймів. До перерви відзначилися Габрієл Жезус та Едегор. А в другій половині гри забили Сака та Локонга.

30 липня Арсенал зіграє спаринг проти Севільї.

Нагадаємо, Зінченко офіційно став гравцем Канонірів у п'ятницю, 22 липня. У новому клубі захисник гратиме за номером 35.

Повідомлялося, що контракт Каноніров із Зінченком буде розрахований на чотири роки. Сума трансферу гравця збірної України становила 30 мільйонів фунтів.

Арсенал завершив минулий сезон на п'ятому місці Прем'єр-ліги та зіграє у груповому раунді Ліги Європи.

І сенс тоді був у переході, якщо і тут ставлять лівим оборонцем. Обіцяли ж що буде грати в центрі.