17 квітня 2022 17:05

"Леванте" здобув важливу перемогу, обігравши "Гранаду"

У поєдинку 32 туру іспанської Ла Ліги зустрічалися одні з аутсайдерів чемпіонату: Леванте здобув гостьову перемогу над Гранадою з рахунком 4:1 і це є важливим успіхом з урахуванням боротьби за виживання.

Рахунок у матчі було відкрито в середині першого тайму зусиллями Гомеса, а у другому таймі результативними ударами у складі "жаб" відзначилися Моралес, Мальса і Сольдадо. Господарі відповіли лише точним ударом у виконанні Кольядо наприкінці зустрічі.

Також зазначимо, що з 54 хвилини господарі грали у меншості після того, як Санчес отримав червону картку після другої жовтої.

Таким чином, Леванте після 32 ігор набрав 25 очок і піднявся на передостаннє місце у турнірній таблиці Ла Ліги, а до рятівного 17 місця, на якому знаходиться Мальорка – чотири бали. В активі Гранади ті ж 29 очок, що й Мальорка, але 16 місце.

Гранада — Леванте 1:4
Голи: Кольядо, 90+2 — Гомес, 17, Моралес, 56 (з пенальті), Мальса, 77, Сольдадо, 90+5.