4 листопада 2021 21:39
7

"Зоря" вимучила другу перемогу над ЦСКА, забивши два голи наприкінці гри

"Зоря" продовжує відчайдушну боротьбу за вихід в єврокубкову весну.

У 4-му турі групового етапу Ліги конференцій луганці знову обіграли болгарський ЦСКА - цього разу 2:0.

По ходу другого тайму більше моментів створили гості, але саме "Зоря" забила на 87-й хвилині, коли Шахаб перехопив м'яч і закінчив атаку точним ударом.

А у компенсований час добив гостей Сайядманеш.

Таким чином, українська команда набрала 6 очок і наблизилася до "Буде-Глімт" і "Роми" у боротьбі за дві путівки в плей-офф.

Ліга конференцій-2021/22

Група C

Матч 4-го туру

"Зоря" (Україна) - ЦСКА (Софія, Болгарія) 2:0 (0:0)

Голи: Шахаб (87), Сайядманеш (90+5)

Турнірна таблиця: "Буде-Глімт" - 7 (3), "Рома" - 6 (3), "Зоря" - 6 (4), ЦСКА - 1 (4).

Да уж, кто бы думал, что очки в Европе нам будет Заря приносить
Я был бы согласен если бы и ДК так вымучивал победы в Европе.
Пофиг, вымучили, не вымучили. Главное - выиграли, молодцы
Більш примітивнішої гри, ніж у цьому матчі, я ще ніколи не бачив. І це не перебільшення. Таке враження, що грали дві дворові команди. Велика кількість помилок у найпростіших ситуаціях. ЦСКА грав помітно агресивніше і з настроєм, а от Зорю я не впізнав. Якась млявість, обережність, наче нічия влаштовувала. Перший гол, то якесь диво, бо треба бачити, як Шахаб приборкував м'яч і здавалося, ось-ось його втратить. А другий - грввець Зорі вибігає на ворота і ...падає. Добре, що Шахаб підхопив м'яч і побіг далі. Одним словом, Зоря на перемогу не награла, цей результат - просто посмішка фортуни і дикі ляпи ЦСКА.
Тай добре, нехай ще з Ромою вистраждають і з Буде Глінт (чи як їх там) тупо повезе.. я не проти, хоча б якісь очки.