2 сентября 2020 13:53
3
"Теперь я смогу отпраздновать с мамой Пасху и пойти с мужем в горы". Александра Лобода - о закрытии "ПроФутбола"

Теперь уже бывшая ведущая "ПроФутбола" Александра Лобода прокомментировала закрытие программы на своей странице в Инстаграме.


- Так, це правда‼️

В історії Профутболу поставлена крапка.
Проект проіснував 10 років. З них 9,5 я була його частиною.
Це значний проміжок часу, який ти проживаєш з колективом, який стає тобі рідним... це тут на фото нас двоє... за нами емблеми команд, а перед нами більше 50-ти людей, які стали тобі другою сім‘єю.
Тепер мої недільні вечори будуть іншимиэ. Точно не гіршими. Я точно зможу відсвяткувати Великдень з мамою та на державні вихідні піти в гори з чоловіком.
Що далі? Поки залишу інтригу. Є пропозиції, є ідеї, є футбол, але потрібен час аби все переосмислити і зробити вибір. Принаймні до кінця наступного тижня завершити ремонт.
Готова вийти в прямий ефір і поспілкуватися з вами. Дату повідомлю, - написала Лобода
Вне зависимости от качества программы,ты нам нравилась всегда(я не имею ввиду альтернативу Цыганыка).С мамой следует праздновать не только Пасху,алє Великдень,та іньші свята.А вот про мужа несколько непонятно: в горы ты с ним пойдёшь,а вот,спускаться одна собираешься,без него?
Да и в эфир выходить не надо пока, не следует * але потрібен час аби все переосмислити і зробити вибір. *Зроби його правильно.З ловагою до твого вибору .(В горах,мається на увазі).
Боже мой, какая занятая особа была. Муж бедный страдал все эти годы, из-за профутбола, мама вообще доцю видела мельком....
Скрыть ответы
Ferad, была в рабстве у Цыганика. Не отпускал."З них 9,5 я була його частиною" Так и хочется провести аналогию с фильмом «Девять с половиной недель» )))