23 августа 2020 10:39
8
Программа "ПроФутбол" объявила, что не будет выходить до конца лета

1+1 media повідомляє про тимчасові зміни у програмній сітці телеканалу УНІАН ТБ. До кінця серпня програма "ПроФутбол" йде на творчі канікули.


Про час та дату виходу "ПроФутбол" у вересні буде повідомлено прихильників програми в анонсах.


Наразі медіагрупа 1+1 знаходиться у процесі перемовин щодо співпраці з існуючими та потенційними партнерами серед футбольних клубів. За результатами перемовин, які ще тривають, група розгляне різні варіанти щодо того, яким буде програмування спортивної тематики на каналах.
Их программа требует перезагрузки, имхо. Уже не интересно смотреть.
В этой программе за словесным онанизмом от ведущего уже футбола не видно,совершенно не хочется выкидывать еженедельно два часа на эту муть!
Мене дивує інше, хто їх ще дивиться?))
Скрыть ответы
Nana, Ну да, предлагаете смотреть так называемых экспертов на клубных каналах кротов.
Скрыть ответы
Анатолий, та ні, великий футбол тим більше не дивлюся)
Не бачу проблеми перенести програму чисто на ютуб а згодом підписати контракт з якимось каналом по типу з Мегого чи Сетанта.
Скрыть ответы
Stas_dinamo, це фінансово неможливо.
Ані Мегого, ані Сетанта не дадуть стільки грошей, скільки потрібно для виробництва проекту. Ба більше - Мегого не є правовласниками матчем упл. Сетанта також не планує їх виробляти.
Кажу як телевізійник.
Stas_dinamo, все зависит от того, с кем договориться Суркис, если Фирташ решит дать денег Динамо, Заре и Днепру-1, то станет вопрос о том, переносить ли программу на НТН? Если же Фирташ не захочет платить трем командам, то команды скорей всего останутся на плюсах/униане, и тогда программа продолжит свое плавание.