12 декабря 2019 16:08
4
Ефим КОНОПЛЯ: "С детства во мне заложено, что динамовцы всегда будут моими соперниками"

На цьому тижні на «Десну» чекає важливе протистояння з «Динамо», переможець якого залишиться у призовій трійці щонайменше до кінця зими. Про те, чи реально буде здобути перемогу над киянами, ми запитали захисника нашої команди Юхима Коноплю.


– Розкажіть, з яким настроєм команда повернулася зі «Львова»?

– Звичайно, з гарним настроєм, адже здобули позитивний результат, й, я вважаю, команда провела гарний матч. Все виходило. Шкода, що пропустили необов’язкові м’ячі… Але у цілому задоволені грою.


– У неділю «Десна» зіграє з «Динамо». Для Вас, як для вихованця школи «Шахтаря», ця зустріч буде принциповою?

– Так, я все життя у «Шахтарі», тому для мене суперника, більш принципового за «Динамо», знайти неможливо. Хоча зараз я у «Десні», але з дитинства в мені закладено, що динамівці завжди будуть моїми суперниками.


– «Десна» у цьому сезоні вже перемагало «Динамо». Чи реально це буде зробити вдруге, враховуючи те, що в останньому матчі УПЛ кияни програли й, напевно, будуть особливо налаштовуватися на цю зустріч?

– Звичайно вони злі на нас за попередню поразку. Але це краще для чернігівців, адже ми зможемо цим скористатися. Можливо кияни будуть приймати не вірні рішення та занадто поспішати через надмотивацію. Тому, думаю, усе реально. Чому ні?..

Успіхів Юхиму.
Шкода пацана. На все життя його зазомбували. Тут і лікування може не допомогти. А він ще й не лікується.
Скрыть ответы
alex, не обов"язково зазомбували. Якщо хтось з наших вихованців скаже подібне про Шахтар, ми ж зрозуміємо, правда? Здорове суперництво, це нормально.
alex, що поганого? помоєму це норм, так як і вихованцям школи ДК не припустимо грати за ШД і з малку всі знають хто є суперник номер 1