Комментарии пользователя:
Показать комментарии
Всего комментариев 67
"Наші топ-клуби - Шахтар, Динамо, Зоря і, може бути, Десна - тут боролися б за високі місця". Шахтар навряд. Треба було б спочатку купити їхню федерацію і суддів.
Показать ответы
alex,
що за брєд? ти піддаєш сумніву, що Шахтар в Україні не найсильніший футбольний клуб? Треба адекватно дивитись на речі.
Циганкова він не підводив до сезону, а випихав з команди. А де Сирота? Чому не грає в основі. Це теж Луческу. Лєднєв в Зорі грав. В Динамо не може. Теж Луческу. І ще багато хто не грає через Луческу.
Показать ответы
alex, ну все играть не могут, всех в состав не поставишь.
И Сирота у Луческу играет, и против Шахтера играл и сейчас играет, но сейчас правда не против самых сильных соперников, но играет же.
А Луческу, как по мне, правильную пару цз выбрал основной, высокий Забарный и Быстрый Миколенко, когда играет пара Забарный-Сирота, то цз теряют в скорости.
А Леднев, ну сейчас с Буяльским конкурировать нереально, Буя сейчас наравне с Малиновским.
Бущана думали втопити. А він не тільки вийшов сухим з цього болота. А й став майже героєм (не наврочити б). Пятов вчора штук 3-5 точно пропустив би.
Показать ответы
Та кто его думал утопить? Вратарей не было кроме него
У Яремчука (нападника) теж були не гірші моменти, але він тормозив і втрачав моменти. Так що Вітя - герой. Нехай циган дивиться, на кого треба опиратись в Динамо. Бо Шапаренко голів не забиває. Він просто цього не вміє робити.
Показать ответы
alex, У Шапаренко нет задачи забивать голы. И вообще, Витя вингер, а Коля центрхав
Кадірі в московії забиває в кожному матчі. Беніто теж грає непогано. Треба вміти працювати з гравцями. У цигана зуб на Гармаша ще з шахтьора. Мавби свої емоції засунути в одне місце і давати людині грати. Дехто тут плутає Гармаша з Хачеріді. Це різні люди.
Показать ответы
alex, так, різні, а що їх єднає - не можуть себе контролювати
Грали б в Лізі Європи, можливо, набирали б бали. А в ЛЧ набрав тільки Суркіс бабла. А потрапити в ЛЄ тепер буде важко.
Показать ответы
alex, скільки балів би набрали? Конкретніше. Забули минулий досвід, коли навіть з групи не вийшли?
І чому Ви вважаєте, що там команди слабші, ніж команда Реброва?
Порахуйте і поділіться результатами: скільки нам треба було виграти в ЛЄ, щоб отримати стільки ж залікових балів, як в ЛЧ ми вже отримали? І призові за ЛЄ мали б поділити між вболівальниками? ))) Динамо має власника, який вкладає в неї кошти. І прибуток від ЛЧ ОЧЕВИДНО більший, ніж від ЛЄ.
Взагалі дивує таке ставлення: "Не треба нам в престижну групу, де більше грошей заробляють і досвід кращий"
alex, А Ахмэт не бабло набирал? :) Слышь ты - сайтом не ошибся?!
Маю тим, хто співає дифірамби Луческу, нагадати, що торік і позаторік команда теж вигравала Суперкубок. Бо вже пишуть, що Луческу щось там зробив. Можливо, трохи наступив на горло дедарям, таким як Шапаренко та інші, які не хотіли грати з навантаженнями, "сплавили" Михайличенка. А так це був найслабший матч Динамо з цих останніх трьох Суперкубків. Весь матч сидіти в захисті - це не найбільший подвиг.
Показать ответы
alex, только вчера присоединился к нам ? Мне тоже муторно было во втором тайме......НО из 4-х беков только один из основы и на чужом месте. Не играли трое - четверо сильнейших в прошлом году .Чудес не бывает
Я так зрозумів, що тут багато шакалів, які вмерли б за цього цигана. Виходить, що бруд, який він виливав на Динамо, до них не відноситься ,бо їм Динамо, честь і гідність по барабану.
Показать ответы
alex, А можна питання? Який саме «бруд» він виливав? Зараз ціла куча статей з його словами в адресу ДК, і там найстрашніше - «Динамо не справжній чемпіон, якщо не вигра в нас». Чи Ви вважаєте, що цого незадоволення тим фактом, що Суркіс був президентом ФФУ і Динамо брудом?
Щодо політики партії, то Ахметов і Г.Суркіс в одній партії. А щодо ультрас, то вони праві і я їх підтримую.
Показать ответы
alex,не правда..Г Суркис в ОПЗЖ а Ахметов в ОБ ..вот эти все выказывания от кротов.. Денисов и прочие это признак того что ИМС всё верно сделал пригласив М Луче ГТ....
Вчора Суркіс казав, що нічого не знає. А за ніч прозрів і придумав пасквіль. Лапшу нам на вуха. Може й вмовив цигана. Добавив ще мільйон.
Показать ответы
alex, Верить этому достопочтенному еврею на слово — себя не уважать!
alex, Не знает на момент когда его спросили, потом он в прямом эфире у Циганика позвонил и сказал что все в порядке, команда с тренером.
Ничего не найдено.