Комментарии пользователя:
Показать комментарии
Всего комментариев 26
Треба позбуватись ще й від Шапаренка і Шепелєва.
Показать ответы
alex, Я б ще й тебе комусь подарував, бо грошей за тебе не дадуть.
Денис і в Динамо погоди не портив. Які тренери, такі й гравці. Не вміють з людьми працювати.
Показать ответы
alex, конечно не портил, потому что не играл, а когда выходил, то никакой пользы не приносил в основном, сколько их таких в Динамо, которые погоды не портят, а пользы как кот наплакал, если бы они безоплатно играли, а так, пускай в другом месте погоду не портит.
михайло, Вацко знає і ще хтось з глухонімих.
Показать ответы
alex, прошу враховувати, що тепер термін "глухонімі" вважається
некоректним, як і "інвалід". Не рекомендується застосовувати. Тільки "глухі".
Назару для того, щоб стати лідером команди потрібно мати більшу швидкість. І грати головою. Цього можна навчитись у Попова. А для швидкості є секундомір. Біг на 100м, на 60м, на 30м. Це окремо від тренувань. Щоденно.
Показать ответы
alex, впевнений,що Русин швидший за Попова
Не зрозумів. Так 100 000 чи 300 000 "за неналежну поведінку вболівальників"? Чи друге - просто так, про всяк випадок 300 000.
Показать ответы
alex, 100 000 - Десна
300 000 - Динамо
Те саме він робив з Динамо і з Ребровим. Потім втік з команди. А Ребров розвалив команду до кінця. Він не знав, що йому робити. Вперед іти не було куди, а повертатись назад було соромно.
Показать ответы
alex, После "мега"-усиления в Динамо перед тем сезоном, где главным трансфером считался Громов и отказа ИМС продавать 5-6 игроков, которые потеряли мотивацию (мы до сих пор плоды пожинаем из-за этого), то Динамо прогнозировано нихрена и не показало. И щас не показывает. Рауль, поняв это, убежал летом из команды. Ребров остался и отработал до последнего, что бы потом в итоге такие как ты его грязью обливали.
Ось що значить слухати тих, хто весь час співав: "Беги, Андрей беги". Побіг. І скоро фініш. А тепер теж саме співають: "Беги, Витя, беги". Хто з тих, хто побіг грає в нормальному клубі. Ярмоленка продали нормально. І зіграв пару матчів нормально. А далі? І де тепер опинився? Де зараз Швед, який побіг дуже молодим? Бо хтось собі крутить мультики, що десь там в Європі вони прямо ростуть. Варто тільки вирватись з України.
Показать ответы
alex, А ще Лунін феерить в Реалі, по арендам і там на лавці,грав би в Зорі, а так угроблять нам воротаря збірної.
alex, ЕСли б ушли раньшеи делали все что тренер скажет, тогда и росли бы. Это опыт другим ребятам. Другие уже умнее будут
Оце вірно. Вали звідси.
Показать ответы
alex, рано чи пізно, він звалить, але чи буде нам від того легше?
alex, Для Динамо свалит ли Тайсон или нет, ничего не изменится
А може Динамо вже не хоче тягнути шахтьора в Єврокубках. А в чемпіонаті всякі фуфу-уфу теж тягнуть шахтьора на п'єдестал. Тож нехай теж розпочинає з кваліфікації.
Показать ответы
alex, Решил отомстить теще, и выколол себе глаз, теперь у нее зять одноглазый, без сильного Шахтера не будет сильного Динамо
Ким стали ті, що побігли? Хтось чув про Шведа? Він молоденьким побіг. Решта теж змушена змінювати команди, опускаючись все нижче. А Ярмоленко трохи грає саме через те, що не побіг сопляком, а змужнів в Динамо. А то після порад "Біжи, біжи" він вже набагато більше команд змінив би без толку. Хоча грає так собі і то періодично.
Показать ответы
alex, А є ще позитивні приклади: Зінченко, Яремчук і Малиновський, а колись давно зовсім юним до Німеччини поїхав вже неграючий Воронін. Звичайно, з них залізно у основі грає тільки Яремчук, але Зінченко і Малиновський теж не на останніх ролях. І навіть не маючи постійного місця в основі своїх клубів, Зінченко й Малиновський це 2 основних гравці збірної, навколо яких будується гра команди. Вони постійно прогресують, тому що вони грають з найсильнішими або проти найсильніших. Як можна прогресувати, коли твої партнери на рівень або декілька рівнів слабіші ніж ти? І як можна розраховувати на прогрес в такому чемпіонаті? Вітя вже не зможе стрімко покращувати свою гру в такому чемпіонаті.
А щодо Шведа, то пару разів читав, що в нього проблеми з режимом. Зокрема, його майже 2 роки тому затримали за водіння в нетверезому стані. Якщо така поведінка в нього є нормою, то не дивно чому він не грає в Селтіку. З іншого боку, в Шотландії футболісти теж полюбляють пиво, але їм не треба акліматизуватися на відміну від Шведа.
Ничего не найдено.