Комментарии пользователя:
Показать комментарии
Всего комментариев 77
Все вірно. Якщо взяти його в лютому, то він може замерзнути. І до кінця сезону його не розморозять.
Показать ответы
alex, :-)))
Звичайно, якщо заграє Циганков, то буде здаватись, що грає вся команда. Бо зараз вони танцюють на полі. Вербич, як балерина. Де Пена з роззявленим ротом. Ніхто не знає, що треба бити в ворота.
Показать ответы
alex, да, до удара если и доходит, то как котик лапкой
Барселона грала погано. Але Динамо - гірше. При попередніх тренерах, можливо програли б в один м'яч, а, може й нічию вимучили б. А тут... Програють, як шахтьор при Луческу.
Показать ответы
alex, Динамо Челси: 0 - 5
alex, людям притаманно забувати все погане, романтизувати й зводити в абсолют крихти чогось хорошого. Тут вже деякі і Блохіна згадують як манну небесну. Попередні тренери не програвали з таким рахунком з банальних причин: бо грали не з Барселоною, а з Лугано і Яблонцем. А ті рідкісні зустрічі з хорошими командами закінчувались по 0:8. Після Лобановського було всього 2 людини, які б у цьому матчі програли мінімально — Сьомін і Ребров. Останній, можливо, зачепився б за очки.
Вимагати щось від вбитої короною команди, яка мусить ставити в основі молодь, пристарілого Гармаша і Шапаренка як вінгера, я особисто не можу.
Команда грає, як і при попередніх тренерах. Тільки пропускає більше. Так грав шахтьор при луческу. Якщо пролітає, то з тріском. Тепер так грає Динамо. Правда, Динамо не виграє так, як шахтьор.
Показать ответы
alex, челси динамо 3 0
динамо челси 0 5
Крім Гармаша більше не було кого паскудити. Так, як зіграв Гармаш в цьому матчі, дай Бог грати кожному.
Показать ответы
alex, а это его единственное развлечение в жизни))) при том, что подает лживые данные: вы видели 14 потерь Гармаша?
Вчора показував 2+2. Сьогодні вже УНІАН. Що буде до вечора?
Показать ответы
alex, ну, точно не будуть "Футболи" )))
Якщо матч був рівним (а так воно і було), то чому Ювентус заслужив перемогу? Тому, що ви лохи? Якщо ви цілились на Лігу Європи, то чому влізли сюди, зайняли чиєсь місце, втратили бали врешті-решт?
Показать ответы
Влезли сюда только ради денег за выход в ЛЧ и денег за очки. В ЛЕ даже за 6 побед в группе столько не заработать. Баллы тоже сомнительно: мы получили баллы за победы над бельгийцами плюс бонусные за выход в группу. Плюс надеюсь за 6-7 очков в группе мы сможем зацепиться
alex, ну, а если бы Юве нам ( не дай Бог) штук 5-ь положил, у вас бы не было сомнений?
А на вопрос о ЛЧ - так тут вообще всё банально - за ЛЧ платят на порядок выше чем за ЛЕ.
Ми кожен рік виграємо Суперкубок. Але Михайличенка вигнали. Блохіна вигнали. У Блохіна команда бігала краще. А результату не було. А коли зігрались, на другий рік стали чемпіонами. Але Блохіна, який їх зібрав, організував, вже вигнали.
Показать ответы
alex, потому и чемпионами стали, что выгнали. Олег Владимирович - легенда Динамо, но его тренерский этап в Динамо лучше забыть. Совсем забыть.
alex, ага и если в этом сезоне чемп возьмём, то это заслуга хациолы - бесспорно) или михи, тут даже выбор есть
Хлопці не будуть грати мінімум два тижні. Тобто 9-й тур пропустять. Хіба що здадуть негативні тести раніше (як шахтьор). Але тут інше. Тренер мав би думати головою і випускати Бойка в деяких матчах. Можливості були. Нехай би Бущан на гру трохи збоку подивився. А так тепер маємо те, що маємо.
Показать ответы
alex, та до чого тут тренер. ця зараза задрала вже коли воно скінчиться ніхто не знає.
alex, голкипер никогда не был позицией для ротации
Можливо, його лікувати треба. Щось в нього з пам'яттю. Вік такий. Знаю, що паскудити треба Динамо. А того, що саме в Динамо молодий склад він не знає. І на підході є молоді хлопці. Правда, чи дадуть їм заграти? До того ж в Динамо - наші, українці. Ми вже побачили, що вони показали в збірній, коли кроти в нори поховались.
Показать ответы
alex, действительно показали. Своими героическими. титаническими усилиями записали в актив сборной самое разгромное поражение в истории. Так Украину еще никто не унижал, как французы. А со сборной Испание
Ничего не найдено.