20 августа 2019 18:51
1
Игорь ЦЫГАНЫК: "Думаю, у Вернидуба еще будет шанс. "Динамо", сборная Украины или какой-то другой топ-клуб"

Ведучий програми "Профутбол" Ігор Циганик в програмі "Циганик LIVE" розповів, чи міг Юрій Вернидуб очолити київське "Динамо".


"Я думаю, він заслужив те, щоб тренувати "Динамо". І він міг би там працювати. Є конкретні якісь певні історії, які у голові президента, є конкретний результат. Можливо, Вернидубу зараз треба було би прийти, знайомитися з футболістами, розбиратися. І певний період часу міг би пройти, і можна було би втратити той час, який би дозволив поборотися у цьому сезоні за чемпіонство.


Вернидуб - молодий тренер, і у нього ще все попереду. Думаю, цей шанс у нього ще буде. Київське "Динамо", збірна України, можливо, якийсь інший топ-клуб. Зараз склалося так. А можу точно сказати, що варіант з Вернидубом розглядався.


Знаю, що у Вернидуба дуже багато запрошень. Але не надійшла ще така пропозиція, від якої неможливо було би відмовитися", - сказав Циганик.

Думаю ему стоит в ближайшее время уже определять, думаю ни Динамо ни сборной Украины ближайшие год-два не видать. Топ-клуб - сомневаюсь, а вот крепкий середняк может быть.