6 березня 2010 16:55
9

"Ильичевец" - "Динамо" 1:1. Протокол матча

Чемпионат Украины. Премьер-лига. 19-й тур

"Ильичевец" Мариуполь - "Динамо" Киев 1:1 (0:0)
Голы: 1:0 Тищенко (77), 1:1 Зозуля (82)

6 марта. Мариуполь. Стадион "Ильичевец". 0 градусов. 7000 зрителей

Арбитр: В. Сиренко (Симферополь); ассистенты: В. Александренко (Винница), В. Володин (Херсон)

"Ильичевец": Романенко, Самусевас, Чучман, Паулаускас, Мельник, Кашевский (Тищенко, 59), Савин, Ярошенко (Яценко, 67), Пуканыч, Кривошеенко, Касьян (Кирильчик, 79)
Запасные: Остапенко, Гудзикевич, Габедава

"Динамо": Шовковский - Данило, Хачериди, Алмейда, Маграо - Вукоевич, Михалик (Кравец, 76), Нинкович (Нинкович, 63) - Шевченко, Милевский, Ярмоленко (Несмачный, 65)
Запасные: Бойко, Еременко, Бетао, Юссуф

Предупреждения: Мельник (7), Нинкович (58)

Удаление: Савин (65)

Володимир Івасюк а хто виграв азовмаш чи бк київ давно дивився на бк киев
Сховати
БК Київ - Азовмаш: 100-75.
Данило - молодец!
Только домой пришел,зашел сразу на футбол.юа и там обидные 1:1((( Как вообще игра была?как Данило?
Сховати
Гра - це гвалтування психіки київських вболівальників. Понад 15 кутових і жодного серйозного моменту. Серед небезпеки біля воріт "ленінців" можна згадати удар Михалика на початку, потім був удар Мілевського поряд зі штангою, момент у Маграо. Забив Нінкович, та арбітр не зарахував, скоріш за все, через офсайд. В епізоді, коли Зозуля забивав, у Мілевського також офсайд. В цілому, команда дуже погано виглядає. Маграо не вразив, Алмейда також. Хачеріді начебто більш-менш, як і Вуко. Данило на перший раз непогано зіграв. Шева всі штрафні пустив у стінку. Мілевський з мішками на ногах бігав, Ярмоленко - так собі, як завжди.
Сховати
Я так понял может и к лучшему что матч не смотрел....)Хотя Данилу очень хотелось увидеть. По общей расказаной картине понял что в созидании как и всегда мрак(
Сховати
А я жалкую, що бачив цей матч і не бачив "БК Київ - Азовмаш" :)
Даніло з маленької...=)круто...
Вот почему бы вместо Нинковича не выпустить бы Еременка,чтобы баланс и целостность сохранить,зачем эти навалы,5 напов бестолку.И Айила пришелся бы ко двору при навесах,а то головой сыграть некому.Вопросов много...