Комментарии пользователя:
Скрыть комментарии
Всего комментариев 745
Але ж Хацкевич вже місяць тому дав чітку відповідь. Оскільки позиції білоруса є непохитними на даний момент, Хачериді доведеться шукати іншу команду. І Суркіс йому не зателефонує. Нам ще з Самбрано (і з Пантичем також?) треба буде розбиратись, і Попову вже час давати дорогу в основу.
Показать ответы
А что, по нынешнему уровню Хачериди готов быть лидером "Динамо"? Так почему тогда его достаточно давно игнорируют в сборной Украины ???
Більшість пар більш-менш рівні, отже, очікую упертої боротьби. Найцікавіша для нас пара, звісно, Ференцварош Реброва і дуже амбітний Людогорець.
Показать ответы
Africanda-S, Людогорець? Краще Людожерец))
Похвально - то похвально, але не виключаю такої можливості, що Шахтар спеціально може запропонувати Хачериді короткостроковий контракт, десь на рік, але з дуже високою зарплатою. І Женя не встоїть. А менеджмент Шахтаря потім зловтішатиметься, що в Динамо зрадник на зраднику, ніхто проти зарплат Шахтаря встояти не може, а ось з Шахтаря в Динамо ніхто й ніколи не перейде.
Показать ответы
Africanda-S, перестань смотреть СТБ!
Africanda-S, а то,уже окончательно крыша поехала...
Кепа, Ні, не Макаров. Гравці, які народились набагато пізніше 1960 р.
Показать ответы
Africanda-S, Юрій Макаров. 1970 року народження
Маємо в Динамо 5 чемпіонів світу, а запросто міг бути і шостий, найсильніший серед динамівського молодняка. Цікаво, чи пригадає хтось інших чемпіонів світу у Динамо, не рахуючи покоління Безсонова, Баля, Сивухи? А такі є!
Показать ответы
Africanda-S, Макаров?
Кепа, Наша збірна у фіналі ЧС - це вже вже не шанс, це реальність, ми пробились у фінал! А ось стати чемпіонами світу - це дійсно Шанс, саме так, з великої літери. Вся Україна тримає за вас кулаки, хлопці! Доведіть, що ви дійсно незламного козацького роду!
Показать ответы
Я про шанс подивитись, побачити
А Росії-то у цьому списку немає. А як же її "вєлічіє"?
Показать ответы
Africanda-S, #43
Africanda-S, я також її не одразу знайшов)))
Цікаво, що за червона коробочка на столику? Пульт - увімкнути рай і вимкнути рай? Хоча, здається, це просто штука для виклику прислуги.
Показать ответы
Africanda-S, портативная колонка
Africanda-S,Портативная колонка Beats Pill+ (PRODUCT)RED™ (красный) Активная стереосистема с двухканальным кроссовером повышает качество звука, обеспечивает динамический диапазон частот и четкость воспроизведения музыки любого жанра. Разделение динамика для верхних и нижних частот – акустическое решение, которое применяется в профессиональных звукозаписывающих студиях по всему миру.
https://www.svyaznoy.ru/catalog/audiovideo/10616/3589010
Aspid, все зрозуміло: щоб команди удома проти Динамо викладались на повну силу, а потім на виїзді проти Шахтаря вже нагадували бліду тінь. Вже давно відомо, що після повної витрати сил проти Динамо команди наступний матч зливають, будь-кому, тим більше на виїзді, бо сили вже вичерпані. Отже, і тут Шахтар намагається махлювати.
Показать ответы
Господа, заметьте, два подряд ВЫЕЗДНЫХ матча во Львов, с двумя "неудобными" командами! (В промежутке скорей всего вернёмся в Киев), потом - кроты, а потом ещё и "Мариуполь" !!!
- - -
Я за выход из ФФУ-АУФ, УПЛ... и создание независимого Чемпионата Украины БЕЗ действующих представителей этих двух организаций !!!
Начнём с нуля, но почти со всеми кроме "кротов" и "подкротовников"! А они даже свой полноценный чемпионат провести не смогут, не говоря о теле-правах!!!
Не признает УЕФА? Плевать, они ведь тогда и чемпионат ФФУ-УАФ не смогут признать полноценным... Посмотрю я на кротов без еврокубков!
- - -
Наконец, я не думаю, что Павелко долго удастся прятаться от уголовной ответственности!!! Как-никак -бывший Глава бюджетного комитета по отмыванию этого самого бюджета. А тогда и УЕФА постарается от него поскорей избавиться!
Иван, в марте? Жара? Ви випадково не перегрілися по такій погоді?
Показать ответы
Africanda-S, можливо він мав на увазі Маріуполь в середині серпня)
Ничего не найдено.