Потери
Фото Игрок ВП Амплуа Куда Сумма Претенденты
Виталий
Буяльский
0% цп
- "Бешикташ"
Керівництво "Бешикташа" постійно продовжує роботу щодо трансферів на наступний сезон. Чорно-білі прискорили свої спроби знайти футболістів, на випадок можливого відходу орендованих гравців.

Якщо Натан Редмонд, який є одним із найважливіших гравців команди останнім часом і який грав на правах оренди, піде, підсилення на позицію десятого номера знайшли в Україні.

Шенол Гюнеш, який хотів від керівництва гравця, який грає в стилі Таліски, отримав варіанти з п’яти гравців. Для Гюнеша були представлені звіти щодо: Майка Тресора з "Генка", чилійця Дієго Вальдеса з "Америки", Марко Толича з "Динамо" Загреб , Пепа Біля з "Олімпіакоса" та Віталія Буяльського з "Динамо" Київ. Досвідчений тренер позитивно оцінив варіант з Буяльським.

Повідомлялося, що Шенол Гюнеш і його помічники деякий час переглядатимуть Буяльського, і якщо буде позитивний висновок, помічник досвідченого тренера на місці подивиться кілька матчів київського "Динамо" і прийме остаточне рішення щодо Буяльського.

Українська зірка, який за свою професійну клубну кар'єру провів 305 офіційних матчів, забив за цей період 65 голів та зробив 45 результативних передач.