17 февраля 2025 11:14

В украинском футболе близится громкое историческое решение о сотрудничестве трансляторов матчей: журналист раскрыл масштабные детали

Журналіст Володимир Звєров повідомив, що є ймовірність початку обміну контентом між трьома великими головними медійними компаніями, що транслюють футбол в Україні:


УПЛ ТБ;

Setanta Sports;

MEGOGO.

За його інформацією, яку він озвучив у програмі YouTube-каналу «ПРОФУТБОЛ Digital», за кілька днів буде нарада, й клуби УПЛ, як власники прав на трансляцію чемпіонату України, будуть ухвалювати відповідне рішення.

Журналіст додав, що УПЛ ТБ можуть дати доступ до контенту європейського футболу і збірної України. На платформі у другій частині сезону стартують нові проєкти, тому їм можуть дати хайлайти і т.д.

Перемовини перебувають на просунутій стадії.

Варто зазначити, що Setanta Sports володіє правами на трансляцію АПЛ і Бундесліги, а MEGOGO ексклюзивно показує Ла Лігу, Серію А, Лігу 1, єврокубки і матчі збірної України.