21 июня 2023 16:00

Партнерська програма: особливості заробітку

Сьогодні активно розвиваються інформаційні технології. Тому інтернет став одним із тих місць, де можна активно знаходити цікаві пропозиції відносно отримання додаткового заробітку. І якщо більш детально звернути увагу на різноманітні можливості, які можна знайти у всесвітній павутині, то партнерська програма є однією з найцікавіших, простих та безпечних пропозицій.


Швидкий заробіток з нуля — це сьогодні цілком можлива реальність, і все завдяки партнеркам, що пропонують відомі компанії та бренди різноманітнішим людям. Суть подібної пропозиції полягає в тому, що бренд надає певну послугу або товар вам на рекламу, а всі клієнти, що будуть приведені від вас дозволять отримати комісійні.


Букмекерська контора БетВіннер, також розробила подібну пропозицію для всіх охочих. Партнерська програма BetWinner дозволяє отримувати додатковий прибуток не лише на запуску ігрових автоматів та ставках на спорт. Ви також можете отримувати певні грошові винагороди за те, що будете приводити нових клієнтів.Партнерська програма може стати для вас джерелом основного або додаткового заробітку. Вміння рекламувати товари та гарно підібрана партнерська програма з вигідними умовами дозволить вам без додаткового навчання так великих зусиль отримувати певні комісійні за те, що ви розповсюджуєте інформацію про товари та послуги певної компанії. Від вас не потрібно вкладати власні кошти, що створює безпечну платформу для подібних занять. То ж як мінімум ви нічим не ризикуєте, та до того ж можете отримувати додаткові виплати.


Як заробити на партнерських програмах?

Участь в партнерській програмі полягає в тому, щоб привертати увагу людей на конкретний продукт чи товар. Ви розміщуєте рекламу певної послуги та даєте своїм читачам посилання для переходу. Розміщення подібної реклами на вашому сайті не потребує окремих фінансових вкладень чи комісії. При цьому, кожна покупка, яка буде оформлена завдяки вашому посиланню, приноситиме певній комісійні. Їх розмір залежить від відсотка, який пропонує вам компанія на основі партнерської програми та вартості самого товару.


Партнерська програма без вкладень пропонує безкоштовне надання матеріалу для реклами. Тобто вам не потрібно сплачувати кошти для того, щоб отримати посилання та мати можливість його надалі рекламувати. За наявності певного розміру трафіку (переходу ваших глядачів на сайт компанії та придбання прорекламованого товару) будет збільшувати розмір вашого заробітку.


Партнерська програма відкриває нові можливості для власників сайтів з певною аудиторією, блогерів. Адже вони можуть просто ділитися посиланням на певний товар, розповідаючи про його переваги. А ваша аудиторія буде просто переходити за посиланням та при потребі купувати цей товар. Як можна зазначити, варто не лише цікаво та впевнено розказати про продукт, але він повинен бути актуальним для ваших глядачів, тобто бути цільовим для аудиторії. Саме таку особливість потрібно враховувати під час вибору партнерської програми та продукту, що буде рекламуватися на сайті. Адже чим більше він буде відповідати вашій аудиторії, ти більше шансів на те, що кількість оформлення замовлень буде значно більшою, а від цього і ваш відсоток.


Більшість партнерських програм працює за стандартною (схожою) схемою: вебмайстер просуває певну послугу чи товар, привертає по партнерській програмі замовнику нових клієнтів. Це дозволяє отримувати прибуток від тих продажів компанії, що були створені на основі покупців, приведених вами. Проте, якщо уважно переглянути партнерські програми від усіх брендів, то можна відмітити, що деякі компанії пропонують більш вигідні умови. Саме тому так важливо детально ставитися до цього питання, вивчати всі особливості та нюанси. це дозволить вам не просто обрати для реклами товар, що матиме великий попит, але і дозволить забезпечити більш вигідні умови отримання додатково прибутку та розраховувати на більші виплати від компанії.Які бувають партнерки без вкладень?

Компанії та бренди по партнерській програмі можуть пропонувати різні варіанти угод та умов. Серед найбільш розповсюджених виділяють наступні:


 • У свої роботи ви виступаєте посередником між компанією та потенційним покупцем, де будете отримувати певний розмір комісійних від кожного продажу товару, що був вами рекомендований.
 • Можна розповсюджувати інформацію про курси чи семінари. в такому випадку ваш дохід буде залежати від кількості людей, що записалися до партнера.
 • Можна отримувати виплати за рекламу певного товару чи послуги.
 • Отримувати комісійні за привертання трафіку на інформаційні ресурси.

Щодо грошей, які можуть виплачуватися вам по партнерській програмі, то компанії також можуть для цього створювати індивідуальні умови. Виділяють наступні умови, які можуть допомогти вам отримувати виплати по партнерській програмі:

 • Якщо мета рекламодавця — це трафік. то ви можете отримувати гроші за кількість людей, що завдяки вам відвідали потрібний інтернет-ресурс.
 • Кількість переглядів розміщеної реклами на вашому сайті чи сторінці в соціальних мережах.
 • Кількість оформлених покупок клієнтами, що перейшли за рекомендованим вами посиланням.
 • Виконання користувачами певних дій: проходження реєстрації, перегляд відео, завантаження безкоштовних файлів та інше.

Для того, щоб отримувати прибуток від партнерської програми, ви повинні мати цільову аудиторію, що буде зацікавлена в рекламному продукті. Наприклад, якщо ваша сторінка про косметику та макіяжі, то реклама спінінгу не буде викликати у ваших глядачів бажання перейти за посиланням, і тим паче придбати рекламований товар. Інша справа — косметичні засоби різних брендів. Це буде більше привертати увагу, а значить і ваш прибуток буде постійно рости.Переваги співробітництва з партнерськими програмами

Партнерські програми сьогодні дають можливість отримувати додатковий дохід багатьом. Головне мати або вміти шукати цільову аудиторію продукту, що буде вами рекламуватися. Головні переваги співробітництва з партнерською програмою наступні:


 • Не потребує ваших вкладів та комісій.
 • Не потрібен досвід в маркетингу.
 • Можливість збільшення власного трафіку завдяки якісному продукту, що ви будете рекламувати.
 • Пасивний дохід.

Це головні переваги партнерських програм, проте далеко не весь перелік плюсів, що ви можете отримати від такого співробітництва. Тому і не дивно, що подібний вид пасивного заробітку зараз користується попитом та є популярним.


FAQ

Що таке партнерська програма?

Партнерська програма (партнерка) — це відомий вид отримання додаткового заробітку. Він направлений на те, що ви рекламуєте своїй аудиторії товар чи послугу певної компанії, і за те, що ви приводите компанії нових клієнтів, отримуєте комісійні.


Які переваги співробітництва з партнерськими програмами?

Співробітництво з партнерською програмою привертає увагу багатьох людей завдяки великій кількості переваг. Серед головних плюсів можна назвати: відсутність ризику власними грошима, прості умови, не потрібно додатково навчатися, не потребує багато часу, створює гарні умови для пасивного доходу.


Чи можна отримувати дохід на партнерській програмі від БетВіннер?

Партнерська програма BetWinner дозволяє клієнтам отримувати пасивний дохід. Бренд відомий та авторитетний, азартні розваги зараз популярні. Тому знайти цільову аудиторію не буде складно. До того ж казино пропонує вигідні умови для рефералів.