1 февраля 2023 13:49
1

"О потенциальной замене Цыганкова пока не думаю": Цитаишвили сомневается в возвращении в "Динамо"

(Публикуется на языке оригинала)


22-річний грузинський вінгер Леха Георгій Цитаїшвілі, права на якого належать Динамо, у коментарі «УФ» розповів про свої кар’єрні плани на найближчий час.

Футболіст Динамо Георгій Цитаїшвілі у поточному сезоні виступає на правах оренди за Лех (24 матчі, один гол, дві результативні передачі). Його угода із польським клубом добігає кінця вже у червні цього року, а контракт із Динамо чинний до кінця сезону 2024/2025.


В коментарі сайту «Український футбол» Цитаїшвілі розповів про свій стан справ у Польщі, а також плани на наступний футбольний сезон.


– Георгію, ми хотіли б дізнатися про вашу поточну ситуацію у клубі Лех. Чи розраховує на вас тренерський штаб та керівництво клубу після завершення орендної угоди?

– Наразі у мене все добре у цій команді. Щодо продовження співпраці із Лехом ми ще не розмовляли. У мене пів року контракту протягом яких я хочу якнайкраще проявити себе.


Не хочу забігати наперед. Подивимося, як буде складатися ситуація. Коли відкриється літнє трансферне вікно, то сядемо і будемо щось спільно вирішувати.


– Чи є у вас бажання повернутися до Динамо?

– Поки важко сказати. Це буде залежати від багатьох факторів. Наразі я повністю сконцентрований на своїй нинішній команді. Скоро на мене чекає відповідальний період у національній збірній. Все покаже час. Тим більше невідомо якою буде через пів року ситуація в Україні.


– Чи є у вас страх повертатися до України через війну?

– Ні, страху не має. Мої сумніви щодо повернення до Динамо пов’язані виключно зі спортивними моментами. Раніше я вже тричі хотів піти із Динамо, але усі три рази залишався, бо тренери казали, що розраховують на мене. Я помилявся і був на других ролях у команді. Не хочу помилитися вчетверте. Мені потрібно грати у футбол.


– У січні Динамо продало свого основного правого вінгера Віктора Циганкова. Можливо, це шанс для вас зайняти його позицію?

– Звичайно, я продовжую уважно слідкувати за Динамо та його трансферними новинами. Про потенційну заміну Циганкова поки не думаю. Знову ж таки, наразі більше сконцентрований на теперішньому.


– Чи має Динамо перед вами якісь фінансові заборгованості?

– Ні, ніяких фінансових заборгованостей Динамо переді мною не має. У цьому плані у мене із клубом ніколи не було проблем.

Він відчуває , що рахіт , тому і не думає про повернення . Він навіть там не тягне , що йому тоді тут робити