4 ноября 2021 21:39
7

"Заря" вымучила вторую победу над ЦСКА, забив два гола в концовке игры

"Заря" продолжает отчаянную борьбу за выход в еврокубковую весну.

В 4-м туре группового этап Лиги конференций луганчане снова обыграли болгарский ЦСКА - на этот раз 2:0.

По ходу второго тайма больше моментов создали гости, но именно "Заря" забила на 87-й минуте, когда Шахаб перехватил мяч и закончил атаку точным ударом.

А в компенсированное время добил гостей Сайядманеш.

Таким образом, украинская команда набрала 6 очков и приблизилась к "Буде-Глимт" и "Роме" в борьбе за две путевки в плей-офф.

Лига конференций-2021/22

Группа C

Матч 4-го тура

"Заря" (Украина) - ЦСКА (София, Болгария) 2:0 (0:0)

Голы: Шахаб (87), Сайядманеш (90+5)

Турнирная таблица: "Буде-Глимт" - 7 (3), "Рома" - 6 (3), "Заря" - 6 (4), ЦСКА - 1 (4).

Да уж, кто бы думал, что очки в Европе нам будет Заря приносить
Я был бы согласен если бы и ДК так вымучивал победы в Европе.
Пофиг, вымучили, не вымучили. Главное - выиграли, молодцы
Більш примітивнішої гри, ніж у цьому матчі, я ще ніколи не бачив. І це не перебільшення. Таке враження, що грали дві дворові команди. Велика кількість помилок у найпростіших ситуаціях. ЦСКА грав помітно агресивніше і з настроєм, а от Зорю я не впізнав. Якась млявість, обережність, наче нічия влаштовувала. Перший гол, то якесь диво, бо треба бачити, як Шахаб приборкував м'яч і здавалося, ось-ось його втратить. А другий - грввець Зорі вибігає на ворота і ...падає. Добре, що Шахаб підхопив м'яч і побіг далі. Одним словом, Зоря на перемогу не награла, цей результат - просто посмішка фортуни і дикі ляпи ЦСКА.
Тай добре, нехай ще з Ромою вистраждають і з Буде Глінт (чи як їх там) тупо повезе.. я не проти, хоча б якісь очки.