3 июля 2021 09:05

"Колос" уступил в спарринге второлиговому "Рубикону"

“Колос” продовжує підготовку до нового сезону, і з 28-го червня стартував другий етап літніх зборів, який проходить в місті Буча. Команда працює в режимі дворазових тренувань.

Вчора на стадіоні міста Гостомель “Колос” провів контрольний матч проти колективу з Другої ліги “Рубікон” (Київ).

У першому таймі голів забито не було, а от у другій половині гри супернику вдалося двічі вразити ворота ковалівців. В середині тайму це зробив Євген Могіль, а на останніх хвилинах другий м’яч провів Артем Пилипенко.

Сьогодні у Ковалівці “Колос” зіграє проти дебютанту Другої ліги, команди “Лівий Берег”. Початок матчу о 17:30.

Контрольний матч

“Колос” (Ковалівка) – “Рубікон” (Київ) 0:2

Голи: Могіль 63, Пилипенко, 87.

“Колос”, 1 тайм: Маханьков, Матіа, Чорноморець, Гавриш (к), Петров, Богданов, Мілько, Ільїн, Мамаду, Костишин (Сенько, 31), Лисенко.

“Колос”, 2 тайм: Кучеренко, Літвінов, Ставничий, Малакі, Новак, Альваро, Задоя (к), Сорокін, Салабай, Сітчінава, ГНП.