Наши за границей. 2018-й год
Від Білорусі до… Мальдів
Як відомо, у футболі світу всі національні Чемпіонати
діляться на дві частини за системою проведення: «осінь-весна» і
«весна-осінь». Другу модель обрали країни зі складними погодними
умовами. Прискіпливий пошук даний показує, що «нашого цвіту по всьому
світу», тобто українські футболісти виступають у різних, навіть
екзотичних куточках планети. У цьому матеріалі зібрана статистика по
вітчизняним гравцям, які виступають у Лігах, організованих за системою
«весна-осінь». А влітку дамо показники щодо Чемпіонатів, які
розігруються за моделлю «осінь-весна».
Чемпіонат євро/азіякубки
Білорусь
1 дивізіон
«Динамо» Мінськ
Нойок Олександр--------------------------------------------11/2
ФК «Вітебськ»
Карамушка Олег (Білорусь)-------------------------------20/1
Старгородський Артем-------------------------------------14/0
«Торпедо-БелАЗ» Жодино
Калугін Михайло--------------------------------------------0/0
Мишенко Богдан--------------------------------------------26/5
Поступаленко Антон---------------------------------------12/1
Шаповал Сергій---------------------------------------------12/0
Юсов Дмитро------------------------------------------------26/5
«Динамо» Брест
Мілевський Артем-------------------------------------------14/3
Нойок Олександр--------------------------------------------14/2 4/0
Хобленко Олексій-------------------------------------------12/4 4/0
«Ньоман» Гродно
Зубков Руслан--------------------------------------------------2/0
Квашук Віталій-----------------------------------------------12/1
«Іслоч» Мінськ
Калугін Михайло----------------------------------------------9/0
ФК «Мінськ»
Бохашвілі Євген----------------------------------------------14/4
Васильєв Олександр-----------------------------------------26/2
Ковтун Олексій------------------------------------------------5/0
Насібулін Владислав---------------------------------------10/4
ФК «Гомель»
Акубардія Бадрі----------------------------------------------12/1
Батищев Олександр------------------------------------------30/1
Терещенко Дмитро (Білорусь)---------------------------29/0
Філімонов Артем--------------------------------------------9/0
Шаповал Сергій----------------------------------------------12/2
«Луч» Мінськ
Шеліхов Денис----------------------------------------------16/-25
Щебетун Олексій----------------------------------------------8/0
«Смолевичі СТІ»
Каплієнко Олександр---------------------------------------28/0
Лухтанов В’ячеслав--------------------------------------------9/1
Рожок Сергій--------------------------------------------------22/0
Тимофєєв Анатолій-----------------------------------------23/-27
«Дніпро» Могилів
Гевлич Владислав--------------------------------------------13/0
Деркач Андрій------------------------------------------------10/0
Пилипенко Артем---------------------------------------------0/0
Радченко Артем-----------------------------------------------7/0
Рудика Сергій------------------------------------------------12/1
Цибульник Олександр--------------------------------------4/0
Чепурненко Євген-------------------------------------------6/0
2 дивізіон
«Славія» Мозир
Воробей Дмитро (Білорусь)------------------------------17/2
Воронков Ігор (Білорусь)---------------------------------27/3
Слюсар Максим----------------------------------------------23/13
Сямук Родіон (Білорусь)-----------------------------------19/-8
«Бєлшина» Бобруйськ
Тупчій Олексій (Білорусь)---------------------------------28/1
ФК «Сморгонь»
Стрижеус Андрій---------------------------------------------6/0
Грузія
1 дивізіон
«Динамо» Тбілісі
Іванісеня Дмитро-------------------------------------------33/3 2/0
«Торпедо» Кутаїсі
Азацький Олександр---------------------------------------18/0 8/1
Бохашвілі Євген--------------------------------------------10/1
«Діла» Горі
Ковталюк Микола------------------------------------------31/21
«Сіоні» Болнісі
Третяк Сергій-----------------------------------------------8/0
ФК «Самтредія»
Кошман Ігор-------------------------------------------------17/1
Погорілий Сергій------------------------------------------6/-17 2/-3
Смірнов Єгор------------------------------------------------3/0
Ульянов Дмитро--------------------------------------------2/0
«Колхеті 1913» Поті
Дорошенко Кирило----------------------------------------15/2
Квасов Ярослав--------------------------------------------11/2
Михальов Ілля---------------------------------------------20/7
Полтавцев Андрій----------------------------------------15/-27
Причиненко Станіслав (Росія)--------------------------10/0
Циколія Іраклій-------------------------------------------17/0
2 дивізіон
ФК «Гагра»
Захарченко Євген------------------------------------------13/0
Шевчук Вадим----------------------------------------------34/-?
«Шевардені 1906» Тбілісі
Валєєв Рінар------------------------------------------------16/0
«Мерані» Мартвілі
Вечтомов Олександр---------------------------------------1/0
Галенко Ярослав---------------------------------------------9/0
Дугу Амет (Росія)------------------------------------------17/4
Захарченко Євген------------------------------------------13/2
Луценко Олег------------------------------------------------14/0
Мироненко Роман-------------------------------------------9/0
Пучковський Тарас------------------------------------------6/0
Третяк Сергій-------------------------------------------------9/1
Казахстан
1 дивізіон
ФК «Астана»
Малий Сергій (Казахстан)--------------------------------17/2 2/0
«Кайрат» Алмати
Есеола Адерінсола Хабіб---------------------------------16/9 6/3
«Тобол» Костанай
Кобін Василь--------------------------------------------------8/0
Котляр В’ячеслав (Казахстан)------------------------------3/-3
Непогодов Дмитро (Казахстан)--------------------------28/-27 4/-2
Шиндер Антон-------------------------------------------------6/3
«Ордабаси» Шимкент
Ковальчук Кирило--------------------------------------------30/0
«Кайсар» Кизилорда
Аржанов Володимир-----------------------------------------27/3
Григоренко Олександр (Казахстан)----------------------18/-22
«Жетису» Талди-Курган
Данилюк Тарас (Казахстан)---------------------------------0/0
Степанюк Руслан---------------------------------------------12/4
«Шахтар» Караганда
Мігунов Олександр-------------------------------------------15/1
Пасічник Кирило (Казахстан)------------------------------4/0
Ткачук Євген--------------------------------------------------26/1
ФК «Атирау»
Аблітаров Різван----------------------------------------------28/0
Сергієнко Едуард (Казахстан)------------------------------25/0
«Кизил-Жар» СК Петропавловськ
Драченко Максим----------------------------------------------16/0
Стеценко Олександр--------------------------------------------9/0
«Акжайик-Орал» Уральськ
Басов Сергій-----------------------------------------------------32/1
Боровик Євген-------------------------------------------------22/-31
Воловик Олександр---------------------------------------------1/0
Путраш Юрій----------------------------------------------------3/0
Ткачук Андрій--------------------------------------------------31/1
Ткачук Сергій (Казахстан.)----------------------------------13/-17
Худобяк Ігор----------------------------------------------------29/1
Чачуа Амбросій-------------------------------------------------11/0
Есеола Адерінсола Хабіб------------------------------------13/8
2 дивізіон
«Окжетпес» Кокшетау
Гошкодеря Віталій--------------------------------------------31/2
Касьянов Артем-------------------------------------------------25/2
ФК «Тараз»
Дудченко Костянтин--------------------------------------------25/6
«Махтаарал» Атакент
Лебединський В’ячеслав----------------------------------------28/0
«Шахтар Булат» Темиртау
Пасічник Кирило (Казахстан)--------------------------------4/1
«Актобе-Жас» Актобе
Кіцак Олександр------------------------------------------------31/3
Киргизстан
1 дивізіон
«Нефтчі» Кочкор-Ата
Ігнатенко Олександр---------------------------------------?/2
Латвія
1 дивізіон
«Рига» ФК
Баєнко Володимир---------------------------------------------23/5 2/0
Загинайлов Сергій----------------------------------------------5/2
Коваленко Богдан-----------------------------------------------8/0
Федорчук Валерій----------------------------------------------7/1
ФК «Вентспілс»
Антонов Олексій-----------------------------------------------11/3
Манджгаладзе Гіулі-------------------------------------------8/2 4/0
Філімонов Артем----------------------------------------------4/0
«Ригас» ФШ Рига
Вачіберадзе Бека------------------------------------------------26/5
Марусич Максим-----------------------------------------------27/14
2 дивізіон
«Тукумс 2000»
Гавриличев Валерій--------------------------------------------10/2
Гацько Денис------------------------------------------------------?/3
Кузнецов Станіслав--------------------------------------------12/1
Терентьєв Владислав-------------------------------------------10/3
Чуніховський Олександр----------------------------------------?/7
Литва
1 дивізіон
ФК «Тракай»
Шеремета Тимофій--------------------------------------------10/-14
Шишка Михайло------------------------------------------------17/0
«Стумбрас» Каунас
Нагієв Дмитро (Азербайджан)---------------------------------1/0
Підручний Денис------------------------------------------------3/0
«Атлантас» Клайпеда
Захарків Юрій----------------------------------------------------8/0
Мурашка Руслан-------------------------------------------------12/0
Мицик Богдан----------------------------------------------------7/0
Тетеренко Юрій-------------------------------------------------12/1
Хвалицький Денис----------------------------------------------1/-5
2 дивізіон
ФК «Паневежис»
Карвацький Андрій----------------------------------------------24/4
«Дайнава» Алітус
Зайцев Дмитро-----------------------------------------------------9/5
Кудрик Віталій--------------------------------------------------12/5
«Джюгас» Тельшяй
Полянський Віталій---------------------------------------------24/2
Шульц Костянтин-----------------------------------------------24/3
«Вільняус Вітіс» Вільнюс
Подьо Юрій-------------------------------------------------------6/0
«Стумбрас-Б» Каунас
Нагієв Дмитро (Азербайджан)-------------------------------9/1
Підручний Денис------------------------------------------------14/1
ФК «Пакруоїс»
Барба Вадим-------------------------------------------------------16/0
Пирогов Максим--------------------------------------------------24/6
ФК «Тракай-Б»
Шеремета Тимофій----------------------------------------------5/-17
ФК «Купишкіс»
Подьо Юрій--------------------------------------------------------8/0
Мальдівська республіка
1 дивізіон
«Клуб Грін Стрітс» Мале
Білала Роланд------------------------------------------------?/27
Єфімчук Олег-------------------------------------------------?/?
Жданов Дмитро----------------------------------------------?/?
Соболь Ілля---------------------------------------------------?/?
Молдова
1 дивізіон
КСФ «Сперанца» Ніспорени
Куценко Валерій----------------------------------------------9/1
«Зімбру» Кишинів
Ковальов Максим---------------------------------------------0/-0
«Динамо-Авто» Тирасполь
Бойчук Богдан------------------------------------------------20/2
Краєв Владислав---------------------------------------------12/0
Лапін Олександр---------------------------------------------4/0
«Зоря» Бєльці
Єрмак Олег-----------------------------------------------------20/1
Сінгапур
1 дивізіон
«ДПММ» Бруней, Бруней
Прийомов Володимир—----------------------------------------23/18
Таджикистан
1 дивізіон
«Істіклол» Душанбе
Барановський Артем------------------------------------------14/0 6/0
Гарбар Олександр---------------------------------------------2/0
ФК «Худжанд»
Бондар Дмитро---------------------------------------------12/0
Горбушин Дмитро------------------------------------------10/2
Чеботарьов Сергій------------------------------------------?/? 2/0
Тайвань
1 дивізіон
«Роял Блюс» ФК Сіньбей
Cілаєв Ярослав-----------------------------------------------?/?
Узбекистан
1 дивізіон
«Нефтчі» Фергана
Мирний Віталій--------------------------------------------9/-15
Фарерські острови
1 дивізіон
«07 Вестур» Сандавагур
Сіліч Кирило------------------------------------------------25/2
Фінляндія
1 дивізіон
«СЙК» Сейняйокі
Олійник Денис----------------------------------------------13/4
ИФК «Марієгамн»
Левченко Ігор----------------------------------------------15/-23
2 дивізіон
«КПВ» Коккола
Жичиков Максим--------------------------------------------6/0
Ярошенко Костянтин--------------------------------------20/5
Швеція
2 дивізіон
«Євле» ІФ
Жураховський Ігор-------------------------------------------4/0
Естонія
1 дивізіон
«Нимме Калью» Таллінн
Маркович Андрій-------------------------------------------32/1 2/0
«Левадія» Таллінн
Дебелко Роман-----------------------------------------------36/28 2/1
Жураховський Ігор------------------------------------------6/1
Ткачук Юрій-------------------------------------------------31/2 2/0
«Ліннамеєсконд» Пайде
Cухаров Олександр-----------------------------------------12/1
2 дивізіон
«Ліннамеєсконд» Маарду
Болдирьов Климентій---------------------------------------33/0
Чемпіони: В.Баєнко, А.Барановський, О.Гарбар, С.Загинайлов, Б.Коваленко, С.Малий, А.Маркович, В.Федорчук.
Володарі кубка: О.Азацький, В.Баєнко, Р.Дебелко, А.Мілевський, Ю.Ткачук.
Віктор Стріха, спеціально для офіційного сайта УПЛ.