4 травня 2024 08:27

Жовта картка та середня оцінка за повний матч. Сидорчук зіграв за "Вестерло" з "Сент-Трюйденом"

Український півзахисник Вестерло Сергій Сидорчук взяв участь у нічийному поєдинку своєї команди з Сент-Трюйденом. У другому таймі українець отримав жовту картку.

Третього травня в рамках чемпіонату Бельгії Вестерло на своєму полі зустрічався з Сент-Трюйденом.

Повністю матч за господарів зіграв український півзахисник Сергій Сидорчук. Результативними діями екскапітан Динамо не відзначився.

Зустріч завершилася внічию 2:2. На голи Джордана Боса та Лукаса Стассіна гості відповіли точними ударами Іто Ретаро та Адріано Бертаччіні.

Від порталу статистики WhoScored українець, якому на 68 хвилині арбітр показав жовту картку, отримав оцінку 6,9.