19 квітня 2024 11:01

Прохід "Ліверпуля" заслуговує на медаль". Гасперіні — про вихід "Аталанти" в 1/2 фіналу Ліги Європи

Головний тренер "Аталанти" Джан П'єро Гасперіні висловився про перемогу над "Ліверпулем" у чвертьфіналі Ліги Європи.

"Аталанта" вийшла у півфінал турніру, обігравши команду Юргена Клоппа за сумою двох матчів з рахунком 3:1 (3:0, 0:1).

«Ми пройшли чудового тренера та відмінну команду. Ми дуже щасливі і з завтрашнього дня думатимемо про наступні матчі.

Була трохи шалена гра. Захищатися можна по-різному: або відсиджуватись, або пресингувати, і ми обрали останній варіант. Команда була фізично сильна та підтримувала темп. У моїй кар'єрі може не бути трофеїв, але є кілька медалей, і я думаю, що прохід «Ліверпуля» заслуговує на медаль.

Безперечно, нам важливо щось виграти, але трофей – це ще й єдність цих хлопців. У перерві я запитав їх, чи не хочуть вони трохи відійти назад і захищатися глибше, якщо відчувають натиск, але вони відповіли, що ні! Для мене це трофей, тому що вони думають так само, як і я, вони займають позиції та використовують підходи, які їм подобаються», – наводить слова Гасперіні Football Italia.