12 квітня 2024 00:11

ЛЄ. "Аталанта" сенсаційно розгромила "Ліверпуль", "Рома" перемогла "Мілан", "Баєр" здолав "Вест Хем"

Найгучнішу сенсацію ігрового дня в Лізі Європи здійснила італійська «Аталанта». Команда Джан П'єро Гасперіні в першому матчі чвертьфіналу на «Енфілді» розгромила «Ліверпуль» Юргена Клоппа з рахунком 3:0. Головним героєм поєдинку став італійський форвард «Богині» Джанлука Скамакка, який оформив дубль у ворота «Червоних», забивши по голу в кожному з таймів.

У першому матчі 1/4 фіналу Ліги Європи «Байєр» удома переграв «Вест Хем» з рахунком 2:0. Обидва м'ячі були забиті наприкінці матчу. Німецька команда отримала гандикап у два м'ячі завдяки голам Йонаса Хофманна та Віктора Боніфасе.

Мілан зазнав домашньої поразки від Роми в першому матчі 1/4 фіналу Ліги Європи – 0:1.